Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség vagy megszokás?

Ez betegség vagy megszokás?

Figyelt kérdés
Esténként mindig szellőztetek hogy friss levegő járja át a szobát, mert akkor érzem hogy van bent levegő. Van hogy kiállok az ablakba és mély levegőket veszek. Ezt muszáj megtennem, enélkül elaludni sem tudnék, mert azt érezném hogy nincs levegő, por van és így nem tudok elaludni csak ha friss a levegő. Sokszor ha felkelek az este folyamán akkor is kiszellőztetek. Ezzel az is együtt jár hogy sokat iszom lefekvés előtt. Nem tudom ezt sem megmagyarázni miért, ha felkelek akkor is. Már elég régóta így megy. Attól félnék hogy megfulladok és kiszáradok tudat alatt? Vagy ez valami fél-e betegség? Ezt szoktál valahogy hívni? Mert váradáson voltam ahol az egyik lapon amit ki kellett tölteni az állt hogy van e esténként magas levegő és víz igénye? Azóta kicsit parázom hogy ez nem csak megszokás nálam. Valaki, kérlek, értelmesen válaszoljon!

2013. febr. 18. 13:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Üdv! szerintem ez teljesen egészséges dolog. Én koliban vagyok most, szobatársam ugyanezt csinálja. Először furcsáltam meg navalyogtam, hogy miért nyitja ki az ablakot este, lefagy a tököm. Aztán múltkor nem volt itt eg hétig, én meg kihagytam a szellőztetést, lefeküdtem aludni és vmi piszokrosszat álmodtam, felkeltem és észrevettem, hogy kapkodom a levegőt. Szellőztetés, ittam, és minden jobb volt. A szervezetnek amúgyis nagy a folyadékigénye :) Jól csinálod, ne paráztasd be magad! A szervezet jelzi mindíg hogy mire van szüksége, gondolom feltűnt neki, hogy poros az adott helyiség, stb. :)
2013. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádlak Köszi :) megnyugtattál! :)
2013. febr. 19. 00:03
 3/4 anonim válasza:
Ha ez kényszeres és parázol rajta, akkor szerintem nem normális. Ha nem okozna gondot egyik este kihagyni a szeánszot, ha arra kérnek vagy magadtól, akkor nem aggódnék!
2013. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig engedek be friss levegőt lefekvés előtt és reggel, felkelés után is azonnal szellőztetek, hogy kimenjen az elhasznált, "áporodott" levegő. És el sem tudom képzelni fél-egy pohár víz nélkül lefekvés előtt. A lefekvés előtti folyadékfogyasztás amúgy is egészséges, mert hosszú órákig úgysem veszel magadhoz folyadékot, ha végigalszod az éjszakát. A friss levegőtől pedig egyszerűen olyan jól alszom. Igaz, amikor nem szellőztettem ki, mert már lefeküdtem és lusta voltam újra felkelni,akkor is ugyanolyan jót aludtam. Szóval ne izgulj, ez nem betegség, ez egészség.
2013. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!