Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a neve annak, ha valaki...

Mi a neve annak, ha valaki képtelen arcról leolvasni az érzelmeket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
az autista is
2013. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam :D Hanem akinek ezenkívül semmi más pszichés betegsége nincs. Emlékszem, hogy van rá szó, csak nem emlékszem mi.
2013. febr. 18. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Pedig engem is érdekelne, mert az én arcom olyan ami állítólag nem tükröz érzelmeket, és nem vagyok autista, tudtommal:) Ha eszedbe jutna, szólj, addig én is utána nézek.


Első voltam

2013. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos googleban sem találom. Velem az a baj, hogy nagyon meg tudok bántani másokat, mert valahogy nem érzékelem az arcokról, ha valaki dühös vagy szomorú, vagy ha már megsértettem és nem kéne rá tenni még :S Pedig sok vitát megelőzhetne. De azt udom, hogy a pszichopata gyilkosok is ilyenek :D
2013. febr. 18. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Juj, egyre jobb. Azt én arcomról sem lehet leolvasni, most meg már kezdem azt gondolni, hogy én sem tudok arcról olvsani, mert én is megbántok mindenkit, csak már kontrollálom. Ez a pszichopata gyilkos, kicsit eltúlzott, remélem. Ők is...de én is, meg ezek szerint te is, nem tudunk olvasni.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Társadalmi-érzelmi agnózia


Bővebben itt: [link]

2013. febr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként jól válaszolt az előző, az autizmusnak is jele lehet, ill. az Asperger-szindrómának is.
2013. febr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

agnózia az nem ismeri fel az arcokat, de nem az érzelmeket


érzelmeket az autisták nem tudják értelmezni, a pszichopatáknak meg sok alapvető érzelme nincs, és nem is látszik rajta, meg bizonyos személyiségzavarosokon se

2013. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pszichopaták nagyon jól tudják értelmezni az érzelmeket, arcokról is, csak maguk nem mutatják, mert így tudnak manipulálni jobban
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos szellemi visszamaradottsággal járó betegségekben van ilyen főként.
2013. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!