Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet szedni gyengébb hangulatjavítókat?

Figyelt kérdés

Egy 15 èves szedhet, vagy még inkàbb más módszerkkel érdemes pròbàlkozni?

Ui.: hagyjatok a sörrel,borral,pàlinkàval..köszönöm


2013. febr. 19. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
15 évesen inkább fuss minden nap 20 kört. Komolyan mondom.
2013. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne mondj neki valótlanságokat, mert már sokszor bizonyított tény, hogy a fizikai tevékenység sajnos nem vezeti le a feszültséget a legkisebb mértékben se, ez csak egy korábbi, téves feltételezés volt. jó is lenne, ha ilyen egyszerű lenne.


Lényegre térve:

Ez attól függ, milyen erős a hangulat-ingadozásod ill. egyáltalán milyen problémád van. Természetesen léteznek olyan hangulatjavítók, hangulatstabilizálók, amelyek enyhébbek, és gyerekek is szedhetik, mert sajnos sok esetben elkerülhetetlen. De ehhez tehát ismerni kellene téged, a problémádat! Így vaktában senki nem fog tudni konkrét gyógyszer nevet mondani neked.

2013. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, te meg fuss vissza édesanyàdba. Màsodik, konkrétan nem hangulatingadozàsom van hanem àllandó depressziós hangulatom. Kicsit összegyűltek mostanàban a problémàk, és nem nagyon bírom feldolgozni az eseményeket.
2013. febr. 19. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Már hogy ne lenne bizonyított tény? Pont azok a hormonok szabadulnak fel, amitől az ember jobban érzi magát.


Hát kérdező.. ha ilyen szeretettel fogadod a jó szándékú válaszokat, csinálj amit akarsz.

2013. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már csak azért is tartom hülyeségnek, mert hetente 3x járok konditerembe, +heti 1 táncóra, +heti egy lovaglás. szóval ha ennyitől már nem szabadul fel akkor...
2013. febr. 19. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem viszont sokat segített és tényleg jobban lettem tőle, nem tudhattam te miket csinálsz szabadidődben. És ezek után fussak édesanyámba.. hát kösz.
2013. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Neked nem gyengébb hangulatjavítóra van szükséged, hanem két jó nagy sallerre. Ilyen paraszt vagy avval, aki segíteni próbál, ráadásul anyázol? Soha nem tudhatod kinél milyen érzékeny pont ez. Bár gondolom az a cél. Gratulálok!

Ráadásul miután 15 évesen heti háromszor jársz konditerembe, lovagolni, táncolni.. hát nagyon tudlak sajnálni! Biztos sokat nélkülözöl.


Szállj magadba! Addig ne is várj az emberektől megértést, nem hogy segítséget.

2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, a sallerre neked lenne szükséged, vagy egy nagy seggbe rúgása. Mit elemezed te az életemet? Képzeld el hogy éppen a sport miatt vagyok olyan állapotban, mint amilyenben vagyok! Szállj magadba, és állj fel a monitor elől, vagy legalább ne előtte ugass!

Első, ne haragudj, csak unom már hogy az emberek ilyen flegmán bánnak a szavakkal(és azt hiszik okosat mondanak !!!), miközben azt sem tudják mi van a dolgok hátterében. Ezért sz*r ez az oldal:) mind1, már voltam pszichológusnál.

2013. febr. 20. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Te se írtál sokat magadról, így én is röviden válaszoltam, nem hittem, hogy ez flegmán, vagy bármilyen formán negatívan hangozhat. (Nekem tényleg ez az egy dolog volt a kulcsa sok megkönnyebbülésnek.)

De nagyon igaz, írásban minden nagyon félreérthető. (És hogy jónéhányan szeretnek gyiken elsőként válaszolni valami lehurrogót.) De te se légy ilyen hirtelen haragú! Hisz itt most láthattuk, ahogyan az erőszak erőszakot szül.:P Ha a 7-es válaszolónak is csak megmondod, hogy félreérhető volt a válaszom, te meg most nem vagy jó passzban, ő meg semmit sem tud rólad így ne "sallerozzon", bíráskodjon, attól szerintem te is jobban érzed magad (legalábbis én jobban szoktam:P), és jobban jössz ki a dologból, mintha fölhergeled magad és így küldesz el valakit. Pláne, ha a másik nem enged, így oda-vissza megy az egyre erősödő anyázás, sallerozás, seggberúgás stb. hát én attól kikészülök..


Az biztos, hogy a pszichológus tud a legjobban segíteni! És tényleg az utolsó utáni gondolatod legyen akármilyen hangulatjavító.

2013. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:)

írt fel hangulatjavítót de nem sokat ér max csak akkor ha dupla dózist veszek be:) már mind1 köszi a válaszokat.

2013. febr. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!