Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19 éves pasi vagyok, sokak...

19 éves pasi vagyok, sokak szerint jóképű de mégis fél év alatt súlyos depresszióba estem, sok sok csalódás a nőkkel, facebook . Régi gyerekkori énem széttörése, szülőkkel nem beszélgettem sokat apámmal nem, de anyával néha igen?

Figyelt kérdés
Erős hangulatingadozások, csökkent gondolkodási képesség,az élet szar,folytonos heves szívdobogás, öngyilkossági gondolatok,figyelmetlenség,csapott szájzúgok,a szemek redője, tág üveges pupillák... tiszta öregnek érzem magam néha. Alváshiány,étvágy csökkenés és még a többi tünete.

2013. febr. 19. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugytunik sokat olvastal a problemadrol, mert a szakszavakat is kivulrol ismered... szerintem vigyazz, ne ess bele a hipohondriaba is mindezek melle... Amugy nincs ebben az eletben semmi olyan biztos dolog amivel biztatni tudnalak. Igy latom, megsem vagyok depis, mert eros vagyok. Szal szerintem ezen foleg a ido segit majd, es persze neked is tenned kell erte. Talalj valamit ami lekot, a muveszetek szerintem nagyon jok erre is. A gyermekkori traumakbol is ki lehet jonni, nekem is sierult, amin sokan csodalkoznak is. Ne kivulrol jovo dologgal robald megoldani, hanem magadban keresd a megoldast.
2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bogesz:) válasza:
Szia:) az az igazsag hogy En meg csak 16 eves (lany) vagyok viszont a pszihologia iranyaba szeretnek tovabbmenni (tudom H ez meg valtozhat meg minden de engem elegge erdekel)...valojaban sokat lelkizek..neha tobbet is mint kellene....de altalaban ratapintok a lenyegre...olvasgatok itt is hatha tudoo Segiteni...es oszinten szolva nem is tudom elore Is elnezest kerek ...de mekkora mocsok barataid lehettek h pont ebben a nehez idoszakodban Nem alltak melled...szerintem is kezdj Mindent tiszta lappal..ismerkedj uj emberekkel, valtoztass A kulsodon (sok Embernek Segit) es nezz meg par tajulsagos filmet, amitol megvaltozik Az eletszemleleted es meglatod h az elet rovid es Ne pocsekold El egyetlen napodat sem depis gondolatokkal..:) tenyleg igyekezz inkabb h mindent amire mindig is vagytal kiprobalj (persze Nem drogokra meg ilyenekre gondolok).A filmek foleg Abban segitenek h meglassad h nem erdemes vegetvetned az eletednek...mert sok ember mar csak utolso Napjaiban gondol bele H megv mennyi mindent Szeretett volna csinalni..muszaj meg most eszrevenned hogy Elotted az elet Es Ezt tekintheted Egy Probatetelnek...ha meg fiatal korodban kuzdesz Es minden Eled allo feladatot A kepessegeidnek megfeleloen probalss megoldani, akkor kesobb meg nagyon buszke lehetsz magadra h mennyi mindent elertel....es kitudja..ha lehet h van lelekvandorlas, most ne nezz hulyenek akkor kovetkezo Eletedben nagyon boldog lehetsz, hiszen most batran kuzdottel. A szerelmi ugyek miatt a legfoloslegesebb tonkretenni Az eletedet...ha nem talaltad meg Meg az igazit na bumm...majd jon a kovetkezo Akivel Lehet H az egesz eletedet letudod Elni es meg orulni is fogsz hogy Nem jott Ossze a Dolog Az elozo Csajjal...mert kulonben nem botlottal volna bele A nagy ő-be.:) lepj tul A rossz dolgokon lasd mindenben a jot, keress olyan baratokat kik meg is erdemelnek teged, orulj minden aprosagnak es hidd el boldog eleted lesz:)) sok Sikert!!:D
2013. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sanuár ***** válasza:

Kedves Fiatalok! Elszomoritó számomra ez a sok fiatal depresszsiós ember. Én egy 65 éves nagyi vagyok. Nekem is van szorongásos depresszióm, amit pszihológus kezel, ugy mondanám a körzeti orvos küldött beutalóval a Mentálhigiéniára, és ott megállapitották hogy szorongásos depresszióm van. Beállitottak gyógyszeres kezelésre, mellyel nagyon jól érzem magam, ismét normális ember lettem, mehetek emberek közé, társaságba, szórakozni.

Menjetek feltétlenül kezeltetni, mert a depresszió egy nagyon sulyos "sunyi" betegség, lassan, de karmaiba tart és még öngyilkosságba is kerget. Ki lehet belőlle gyógyulni, feltétlenül tartsatok egymással kapcsolatot, esetleg személyeysen találkozzatok, beszélgessetek, kiránduljatok, jó nagyokat kell nevetni, pozitivan gondolkodni, az szépre gondolni, és a szomoru napokban is észrevenni a szépet, mindig csak a szépet, és ilyen fiatalon csak arra gondolni hogy biztos lessz jobb, sokkal jobb. Csak egyedül ne legyetek, magatokban, mert az nagyon rossz. Ha más nem egy kedves kiskutya, akiből árad a szeretet, örül ha közeledben lehet, és megsimogatod, és gondoskodsz róla. Nekem is van egy csodálatos kiskutyásm, aki tökéletes stressz oldó.

Fel a fejjel, az élet szép, de a kerités nincs mindig kolbászból.

2013. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Misaka Kaori válasza:
Átérzem a fájdalmadat, bár nem olyan súlyos, mint az én helyzetem. Én 1 éve falat építettem magam köré védőmechanizmusként. Nekem is voltak csalódásaim, bíztam olyan emberekben, akikben nem kellett volna, suliban cikiztek, mert különc voltam. De sose adtam fel. Neked sem szabad, soha! Néha a barátok jobb pszichológusok, de ha másképp nem megy írhatsz nekem is.
2013. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Misaka Kaori válasza:

Mármint az én helyzetem nem olyan súlyos, mint a tiéd. :)

22/N

2013. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
.
2013. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!