Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó hely a gyermekpszichiátria?

Jó hely a gyermekpszichiátria?

Figyelt kérdés
Sajnos különböző okok miatt minimum 2 hetet el kell töltenem a gyermekpszichiátrián,és elégé aggaszt a dolog hogy milyen lesz?Aki esetleg ne talán volt,annak milyen élmények fűzödnek hozzá?Segített?illetve van rá lehetőség,hogy előbb "hazaengedjenek"?

2013. febr. 21. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

De hazudok, Esztergomban felírtak napi 1 szem gyógyszert, amitől semmi bajom nem volt, ellenben nem képzeltem a macskámat földönkívüli beépített kémnek (drogindukált pszichózis).

Ne higgy a rémmeséknek, 15 centi magas orvosi aktám van, és soha, sehol nem történt semmi, amitől bárkinek félnie kellene.

2013. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az, akit lekötöztek.

azért volt, mert egyszer egy dühroham-félét kaptam az osztályon. nem sok idő múlva megnyugodtam, majd jött egy pszichológus, akivel beszélgettem, és egy orvos is, aki elengedett.

nem voltam rájuk mérges, de nem tudom, hogy emiatt miért kellett. :D

2013. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Én is voltam tanúja ilyen dühkitörésnek. Nem tudom, te hol voltál, de én senkit nem láttam lekötözni, bezárni. A legdurvább megoldás a nyugiszuri volt. Sőt, egyszer volt egy különösen agresszív gyerek, akit inkább hazaküldtek, miután a csapat többi tagja akart hazamenni miatta. Még őt se kötözték le. Hol a fenében voltál te? :D
2013. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kysh válasza:
81%
En is voltam a Heim Pál gyermekpszihiatriajan pont ma jottem ki xddd
2020. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Dühroham esetén azért kötöznek le, hogy se magadba se másba ne tegyél kárt. Tehát nem kínzás megy, szimplán nem akarják és nem hagyják, hogy bajod essen. Egy igényes helyen ennek így kell lennie. Láttam már olyat aki dühroham alatt saját magát kezdte megfojtani és alig tudták megállítani, ezért kell lekötözni.
2021. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon nem jó hely még a halál is jobb nála.
2022. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!