Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valaki elme...

Van olyan, hogy valaki elme beteg, de nem tűnik annak?

Figyelt kérdés
Lehet kezelésre-szoruló elme beteg valaki, aki régebb normálisnk tűnt, de most nem mondató róla az, hogy "beteg"(állítólag az) inkább, hogy fárasztó idióta? Az a fura, hogy úgy néz ki, mint aki tudja, hogy mit beszél, de említették róla, hogy komolyan megzavarodott.
2013. febr. 23. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze!! Van ilyen...
2013. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van ilyen ismerősöd?

Hagyja, hogy segítsenek neki?

2013. febr. 23. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fél város ilyen. Elmebeteg, de nem látszik annak. Sajnos.
2013. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, te melyik városban laksz, de ez túlzás. bár..szerintem az én városomban legtöbben igényelhetnének egy pszichológust, de anélkül is jól megvannak a maguk kis utálkodásuknak, a a kérdésben említett személyről boldogtalanabb, és leplezi hülye kifogásokkal..
2013. febr. 23. 21:56
 5/7 A kérdező kommentje:

bocsii a fogalmazásért! elírtam..

utálkodásukban*

személy*

2013. febr. 23. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Látod, én csak a fél várost írtam, te meg a "legtöbben" t írtad. Sztem ez a több.
2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kifejező fogalmazás sokszor nem az erősségem, én is a fél városra gondoltam, nem többre:))
2013. febr. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!