Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tétlennek érzem magam. Valami...

Tétlennek érzem magam. Valami nagyot akarok alkotni, de nem fogalmazódik meg bennem semmi. Ennek mikor kell jönnie?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvass filozófiát! Pl: OSHO, Platon, Rudolf Steiner, Müller Péter, stb... Tanulj nyelveket, hogy idegen szerzőket is olvashass. Tanulj meg angolul, mert mindent angolul írnak. Érdeklődj a legújjabb fizikai kémiai, stb felismerések iránt. A Bibliát is olvasd, főképp az Ószövetséget, és keresd a hasonlatosságot a legújabb kutatási eredményekkel. Ajánlom még a jógát, és a meditációt. A többi majd a lábad elé gördül, ha eljön az ideje.
2013. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt azért írtad ide, mert ilyesmi dolgokban szeretnél nagyot alkotni? (egészség)


Vagy mert nem érzed egészséges állapotnak, hogy nem tudod merre indulj, hogy nagyot alkothass?

2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
inkább a második, meg ez a témakör amúgy is olyan "különös" gondoltam megfér itt, és hasznos tanácsokat kapok. a filózófia nagyon jó, köszi, hogy írtad!
2013. febr. 23. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló tökéletesen leírta.


Hát, szerintem elég, ha a mindennapi dolgaidban törekedj a "tökéletességre", mint egy bárányfelhő is tökéletesen megteszi az útját...


De, olvasd el inkább. Osho - A bárányfelhők útja.

2013. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* törekedj = törekszel
2013. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondj valamit az érdeklődési köreidről. Az ember abban tud nagyot alkotni ami érdekli. Nagyon jó útmutatást adhat ebben egyébként a percpontos horoszkóp készítése.
2013. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a Biblia Ószövetségét olvasd!

én is azt szoktam olvasni, és eléggé el lehet merengeni rajta!

az újszövetséget meg hagyjuk...

2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

művészet:

zene-film-kép kapcsolata

irodalom: emberiségköltemények : ember tragédiája

2013. febr. 23. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát művészileg szeretnél valami nagyot alkotni?
2013. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen,mondhatni.
2013. febr. 23. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!