Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A parafíliás infantilizmus...

A parafíliás infantilizmus (pelenka fétis, és infantilizmus) az gyógyítható? Ha igen milyen házi praktikák vannak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, bár dolgoztam segítő szakmában, de szerintem ehhez házi praktika nemigen van. Pszichiáter, vagy pszichológus a megoldás
2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az egyetlen gond hogy tudom hogy ez nem jó, mert így nem lesz jövőm és undorítónak tartanak, de egy részem nagyon szeret ilyen lenni.
2013. febr. 24. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Biztosan lenne rá megoldás. Elég nehéz lesz majd így leélni az életedet.
2013. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Wörishofener nerfenpflege segít. Napi 2x2. Ha esetleg nem, menj orvoshoz kamuzd be hogy depis vagy és írass vele SSRI-t fel, na az kigyógyít belőle.
2013. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor ilyeneket olvasok valamiért megkönnyebbülök, hogy nekem csak szép női láb/lábfej/talp fétisem van, és mostmár nem is tartom undorítónak ezek mellett. És én azt is tudom, hogy ezeket (báris az enyémet) nem tudnák semmivel kigyógyítani.
2013. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? Imádom a halottakat csókolgatni, nyalogatni és berakni
2013. febr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A halottak majdnem olyanok, mint egy igazi élő ember, csak nehezen mozognak, és igénytelenebbek. A lábfétis sem rossz. Nálunk a Tescoba most számoltak fel egy ruhaboltot, és a sok bábu csak ugy oda van dobva a sarokba. Több láb is volt közöttűk, leesve. Most milyen jók lennének.
2013. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Most egy kicsit megnyugodtam, nert nekem meg fing fetisem van. De ne ugy kepzeljetek el hogy arra elvezkedek hogy valaki egymas szajaba fingadozik, hanem magan a habgon.. Lehet hogy ez is beteges,de nagy ko esett le a szivemrol h masok a pelenkara izgnak
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ementali ***** válasza:
Pszichológust javaslom (házi megoldás nincs), mert gyógyszermentesen segít, így nem tömnek tele komoly mellékhatásokkal rendelkező gyógyszerekkel.
2013. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Házi megoldás nincsen erre csak a pszihológus mint elhangzott már sokszor nekem is ilyen fétisem van gyernekkori trauma miatt és aki miatt ez a fétis nekem van az... áh inkább haggyuk mert... máig mikor eszembe jut ez a történet hogy hol kezdődöt mindig elkezdem utálni azt a szeméjt aki mielőtt azt cselekedte volna ami miatt nekem ez van az nem tudott gondolkodni ráadásul én nem is tudok pelenkához hozzájutni mert 1 nincs pénzem és hogyha mégis van nincs a közelben egy rohadt patika vagy bolt ahol vehetnék csak 4km-re a központ ahol a dm-be árulbak olyat csak én egyedül nem szoktam odamenni.
2014. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!