Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem belemagyarázás? Miért...

Ez nem belemagyarázás? Miért kell feltétlenül, hogy oka legyen annak, hogy túladagoltam magam?

Figyelt kérdés

Elmondtam a pszichológusomnak, hogy bevettem egy csomó nyugtatót egyszerre. Nem történt semmi különös velem, nem tudom miért csináltam, egyáltalán nem érzem, hogy "súlya" lenne. Őt ez "aggasztja", miértekről faggat, próbálja -szerintem- belemagyarázni a helyzetbe, hogy ez is nehézség meg az is nehézség és összeadódtak, és azért. Én nem voltam különösebben feszült, mikor bevettem azt a sok gyógyszert, TÉNYLEG nem gondoltam semmire.

Szerintetek van ennek értelme? (Szerintem nagyobb ügyet csinál belőle, mint amekkora. Meg akarok halni, de ez koránt sem öngyilkos kísérlet volt, ahhoz elég kevés volt, és még csak eszembe se jutott ez a 'szándék' akkor)


2013. febr. 26. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi csak, akkor lépjél túl rajta. A pszichológus meg aggódjon.
2013. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert normál helyzetben az ember még kíváncsiságból sem vesz be több gyógyszert,mint lehetne.
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Olyan nincs, hogy ok nélkül eszegetsz nagy mennyiségű gyógyszert.
2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
máskor is előfordult már. MOndjuk akkor konkrétan ki akartam ütni magam, de most csak úgy... bekapdostam, mint a "cukorkát", nem tudom miért
2013. febr. 26. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ezért kérdezget.Valami oka van, az egy dolog,h Te nem tudod miért. Erre akar rájönni.
2013. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyuzz cimbora!

Ha bennünket is etetsz ezzel az üres fecsegéssel, akkor hagyd abba. Lehet te ennyire laza vagy, hogy falod a gyógyszert, de ez a te hülyeséged. Ha pedig tényleg ennyire semmiség, akkor miért foglalkoztatsz? Sajnáltatni akarod magad, vagy felhívni a figyelmet magadra? Tőlem 2 kilót is megehetsz akármelyik nyugtatódbol. Tutira nem fog érdekelni.

2013. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor minek pocsékoltad arra az idődet, hogy ezt leírd, cimbora?
2013. febr. 27. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért csináltam. Vagyok így. Eszembe jut azt írok minden marhaságot. vagy nem is tudom... Gondoltam, felkapod a cukrot. Szerinted van ennek értelme?

Akár pszichológushoz járni, azt ijesztgetni szerencsétlent, hogy elveszítheti a biztos fizető páciensét.

2013. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fizetős páciens, TB-shez járok.

Látod, te is így vagy ezzel : nem tudod miért írtál, marhaságot csináltál meggondolatlanul. Na én is csak ennyit mondtam : )

2013. febr. 27. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyvalami biztos.Valami nincs rendben az életedben!És valóban,a gyógyszer szedése is arra jó,h figyeljen rád a környezeted.
2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!