Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túladagoltam a creatint, fél...

Cerberosz kérdése:

Túladagoltam a creatint, fél 10 előtt 3 durva hasmenésem volt azóta nem, és már reggeliztem. Mikor folytathatom a creatint? (feltöltési szakasz) Vettem be széntablettát is.

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
akár most is.
2012. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Miből gondolod, hogy túladagoltad? Mennyi volt az a sok?
2012. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hétfő óta szedem... feltöltési szakasz lett volna van kiskanalam elvileg teás...nem tudom mi a különbség eddig egyel raktam egy adagba kb 6 deci vízhez és 4 szer 1 nap ma reggel 2 olyan kanállal raktam bele... de nem keveredett el jól de az olvastam h nem baj úgyis megihatom hát megittam aztán jött a barna expressz.
2012. máj. 16. 10:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam h túladagoltam mert az okozhat hasmenést.. de eddig ezzel nem volt gond.
2012. máj. 16. 10:58
 5/7 Zakathol ***** válasza:
1 kólásüveg kupakjába 5g fér. A 2 teáskanál szerintem max ha 5g volt, annak még messze nem kéne "túladagolásnak" lennie.... Mást mi kajáltál reggel?
2012. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 féle ilyen kis kanalunk van és a nagyobbal tettem 2-vel... Lemértem most h mondtad a kicsivel mérve lesz tele a kólás kupak a nagy az jóval több... előtte nem ettem semmit éhgyomorra vettem be.. utána akartam ch+fehérje de az már nem jött össze.
2012. máj. 16. 12:02
 7/7 A kérdező kommentje:
most ittam meg a 2. az a kicsivel raktam és forró vízbe szépen eloldódott. remélem bennem marad aztán mindjárt ebédelek.
2012. máj. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!