Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok beszélgetni...

Miért nem tudok beszélgetni senkivel?

Figyelt kérdés
Ha többen vagyunk akkor se tudok nagyon beszélgetni, de akkor talán kicsit jobb, hogy nem kell beszélnem, nem olyan feltűnő ha nem szólalok meg. De ha kettesbe vagyok valakivel egyszerűen nem tudok mit mondani és a kínos csendtől mindig az van bennem hogy beszélnm kell mert ez így gáz. Családdal tudok beszélgetni nincs gond, de senki mással nem tudok rendesen. Nem tudom mi a baj velem, de egyszerúen nem tudok mit beszélgetni, tehát hogy úgy vagyunk és ennyi, semmi nem jut eszembe ami érdekelne vagy amit emg akarnék tudni a másiktól...
2013. febr. 27. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
én velem biztos tudnál
2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lillus:3 válasza:
0%
hat ilyen tipus vagy:) Masok nem piszkalnak hogy keveset beszesz? mert ha tenyleg nem erdekel semmi vagy a masiktol se akkor csak mosolyogj es kerd meg hogy mondjon valamit a masik mert neked semmi nem jut eszedbe:) igy legalabb jo hallgatosag lennel:)
2013. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de igazából az se érdekel amit a másik mond :D általában
2013. febr. 27. 15:58
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Beszélgetek én veled bármiről, mondj valami!:)
2013. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Ne beszélni akarj, mindíg mondani valamit, főleg ha az nehezen megy. Inkább kérdezzél! Bármiről: időjárásról, a leckéről, a tanárról, az iskoláról, a pulóverjáról. Aztán köszönd meg a választ, és kérdezz megint, vagy fűzzél hozzá valamit
2013. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De nem az a lényeg itt, hanem hogy egyszerűen nem érdekel a válasza, meg nem látom értelmét az időjárástól vagy a pulcsijáról beszélgetni, nem érdekel. Nincs olyan akivel odafigyelés nélkül tudnék beszélgetni, hogy nem figyelek semmire csak beszélgetünk és beszélgetünk.
2013. febr. 27. 18:13
 7/22 A kérdező kommentje:
untatnak az emberek körülöttem
2013. febr. 27. 18:19
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
fiú vagy vagy lány?
2013. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
17/fiú
2013. febr. 27. 19:15
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi! Én 17 éves koromban nem is voltam beszámítható:) Bár voltak barátim és beszélgettem is velük, mégis megvolt az én kis világom, ahová senkinek nem engedtem belépést! :)
2013. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!