Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Nem tudom....

Mi bajom van? Nem tudom. (többi lent)

Figyelt kérdés

Na tehát, 14 éves lány vagyok.

Reggelente semmi kedvem nincs felkelni, akár van suli akár nincs, egyszerűen nem akarok felkelni. Amikor felébredek egyből olyan érzésem van mintha mázsás súly lenne a mellkasomon. Nagyon lassan készülök el. Inkább alszok, mint hogy reggelizzek. Persze sokat nevetek a suliban, mégis sokat fekszek a padon és mostanában sűrűn jön rám sírógörcs, de nem szoktam sírni, csak otthon. Nem eszek, vagy ha eszek is akkor csak azért mert addig se kell semmit se csinálni. Az órákon nem tudok figyelni, tanulni se tudok otthon se, valami mindig elvonja a figyelmem. Sűrűn fáj a fejem, nagyon álmos szoktam lenni. Egész nap alig csinálok valamit, mégis elfáradok estére. Gyakran szédülök, hányingerem van. Miért lehet ez?? Kamaszkori depresszió?? Mi lenne rá a megoldás???

Légyszi ne mondjátok, hogy beszéljek anyukámmal, ő mindig dolgozik, és nem is igazán szokott érdeklődni irántam, nem tudnám vele megbeszélni a dolgot, mert elmondaná nővéremnek, aki mindig belém köt valami miatt, ő már felnőtt és elköltözött. Már mondtam anyukámnak sokszor el dolgokat, úgy hogy ne mondja el nővéremnek, de mindig elmondja, ezért nem szeretném ezt anyukámmal megbeszélni, mert nővérem ezért is csak leszidna, egyszerűen sose jó amit csinálok...de ez most mindegy

Tehát: Mi a bajom?? Kamaszkori depresszió?? Mit tegyek??


előre is köszi a válaszokat, bocsi hogy hosszú lett



2013. febr. 27. 17:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Sportolj,az kicsit javít a hangulatodon:)

Ha van valaki akiben bízol, akkor mondd el neki

2013. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kimerültség is, stressz.A napfény és vitaminhiány, az iskola kifáraszthatott, na meg a kényszerű korán kelés.Ez így együtt vezethet "depresszióhoz".Antidepresszánsokat szedni erre hülyeség lenne, viszont növényi alapú nyugtató tablettát, vagy nyugtató teákat, például citromfűt, ihatnál rendszeresen, attól kipihentebb, nyugodtabb lehetsz.Jó lenne, ha elmennél a panaszaiddal orvoshoz, segíthetne, ha kiírna pár napra és abban a pár napban nem csinálnál mást, csak mindennap sétálnál egy nagyot és rengeteget pihennél.Ha nem lehet anyukáddal értelmesen beszélni, akkor beszéld meg mással.
2013. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!