Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociálfóbiások! Nektek...

Szociálfóbiások! Nektek vannak barátaitok? Párkapcsolatotok? Hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, a mai világban nagyon sokan élünk szocfóbbal. Titeket ez miben hátráltat? Ha van kedvetek és, ha tudjátok, hogy alakult ki ez nállatok, akkor történeteket is szívesen olvasok. Bármiről szívesen beszélgetek.

Én tudok nyitni az emberek felé (már),de barátokat képtelen vagyok szerezni. Kíváncsi vagyok, h ti hogy vagytok ezzel.


2013. febr. 28. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
barátom van. barátaim nincsenek. ismerkedni csak ha muszáj :(
2013. márc. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátom nincs csak volt, kommunikációs nehézségeim vannak + a memóriám is mintha kissé törlődött volna és új dolgok befogadására is majdhogynem képtelen. Barátnőm sose volt pedig a külsőmmel semmi probléma nincs de belül üres vagyok mint egy léggömb. Ez azért gáz mert 20 F + vagyok. Középiskolás koromtól mindig csak a kényszer vezérelt a dolgok elvégzéséhez. Pszichológusnál/pszichiáternél még nem voltam de lehet hogy itt az ideje.
2014. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!