Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hazaérek miért leszek...

Ha hazaérek miért leszek ideges és miért kezdek el szédülni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet? Szeptember közepén kezdődött, hirtelen gyorsan kezdett el verni a szívem magas volt a vérnyomásom (pár percig tartott, de mindig este egy bizonyos időben) kb a 4. nap után elmentem doktorhoz ő elküldött vérvételre ott normális volt minden (arról hogy lenne valami betegségem nem tudok) nem tudtak erre semmit sem mondani kaptam vérnyomáscsökkentőt kb 2 napig szedtem aztán abbahagytam, és azután nem voltak hirtelen vérnyomás problémáim, csak mikor hazajöttem és csinálnom kellett valamit ideges lettem elkezdtem szédülni,(mértem a vérnyomásom sokáig és normális volt mikor szédültem akkor is vércukromat is mértem az is normális) pl. ha mosni, kiteregetni, sokszor még az is felidegesít ha ki kell mennem magamnak kaját csinálni, amihez nincs kedvem azt idegesen csinálom és közben elkezdek szédülni, de érdekes mert ez csak itthon szokott előfordulni, suliba járok, ott egyáltalán nincs ilyen gondom, van barátnőm, vannak barátaim, hétvégente elszoktam járni bulizni szóval nem vagyok elzárkózva...arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet, és mit lehetne ez ellen tenni? 17 éves

Előre is Nagyon Szépen Köszönöm :)

Üdv!: Robi


2013. febr. 28. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamitől félsz odahaza. Lehet, hogy csak képzelt dolog, de lehet valós is. Gondold csak végig, mi lehet az?
2013. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Robi!

Egy 17 éves tini fiúnak megállapítani a baját, még orvosnak is nehéz, hát még ilyen minimális információból. Amiben tudnék segíteni: Magam is felneveltem két fiút (már a 30-on is túl vannak). Apai jellegű tanácsot tudnék adni, ha lenne több információm. Pl: mi történt tavaly szeptemberben, vagy akörül, amikor elkezdődtak a gondjaid? Új iskolába kerültél, a családon belül történt valami, tanulással kapcsolatos esetleg? Mindenesetre érdekes ez a részegségnek tűnő állapot, meg a rövid ideig tartó indokolatlannak tűnő magas vérnyomás . Ezzel most hogy állsz? Változott valamit az állapotod? Milyen tanuló vagy? A családoddal hogy jössz ki? Végül is mi az, amit idegesítő dolognak vélsz, de mostanra tolerálod?

2013. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Robi!

Azért itt válaszoltam, mert a gépem nem engedi a választ a leveledre. Küldjél ugyanoda még egy levelet, valami más címmel.

2013. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!