Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy a baj, mit tegyek?

Nagy a baj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban a skizofrénia jeleit véltem magamon felfedezni, és úgy érzem, egyre súlyosbodik. Kívülről teljesen normális embernek tűnök, tulajdonképpen az is vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy belül vannak problémák. Agyturkászhoz nem szeretnék fordulni, utána jönnének a kérdések, amit hazugság követne. Sokszor úgy érzem, összeomlóban az életem, van innen kiút?
2013. febr. 28. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nehogymár a büszkeséged miatt ne fordulj orvoshoz... senki sem tökéletes, mindenkinek lehetnek betegségei, aki ezért kinevet mást, az nem érdemli meg, hogy segítsenek neki, ha majd ő lesz beteg

menj csak el "agyturkászhoz"


menj cak el a kövér kisz agyturkászhoz.. ő majd tudja mit kell tenni a drágaszággal

2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mehetsz agyturkászhoz, de én azt tanácsolom, hogy csak akkor menj ha már nem lesz más kiutat.

Először is beszéld meg részletesen ezeket a problémáidat megbízható emberekkel.

2013. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!