Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme így az életnek?...

Mi értelme így az életnek? Öngyilkossági gondolataim vannak.

Figyelt kérdés
Nincs munkám, nincs barátnőm, nincsenek barátaim, az életben csak rossz ért, jót szinte nem is tudnék említeni. Anyám utál, ahol tud, belém rúg. Apám több éve meghalt. Próbáltam változtatni a helyzetemen, eljártam szórakozóhelyre, sportoltam, próbáltam keresni valamit magamnak, ami leköt, valami célt, de semmi. Úgy érzem nincs miért élnem, nincs miért felkelni reggelente. Bármit teszek, mindig elbukok. Így nincs értelme élni.
2013. márc. 5. 18:33
1 2 3
 21/21 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
A segitségre szorulo emberek nem nyomor*k önsajnáltató gyenge senkik kitudja ti is mikor kerültök rossz állapotba akármikor de ti nem tudjátok felfogni ugyhogy felesleges is magyarázni...ha rajtatok mulna a pszichologust átneveznék önsajnáltató szolgálatra ti idióta fogyatékkal élő anyuci apuci által k*nyalt p*csájú sz*ros kölykök...
2016. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!