Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami "emeszt" belulrol! Mit...

Valami "emeszt" belulrol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem is tudom hogyan fogalmazzam meg..de akarmibe belekezdek elobb utobb abbahagyom, de nem viszem "veghez..regebben tancoltam, abbahagytam mert meguntam, aztan fel eve rajzolni kezdtem, de mar lassan ezt is mintha megunnam. ugy erzem hogy semmit sem tudnek befejezni, illetve ez nem igaz mert ma meg lett a jogsim de nem igazan orulok neki..ugy erzem magam, hogy a vagyak teljesule nem oldoz fel, pedig nem vagyok kedvtelen ember, sokszor nevetek, nem erzem magam depressziosnak sem, csak ezt a dolgot erzem amit leirtam ide..mit tegyek?


tudom, hogy zavaros, de nem tudtam jobban kifejezni magam.17 eves fiu vagyok.



2013. márc. 7. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Valódi cél kellene, igazi kihívás, amibe minden erődet bele kell adnod. Az igazi sikerélményt okozna.
2013. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!