Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időskori depresszióra ajánlaná...

Időskori depresszióra ajánlanátok a homeopátiás szereket? Ha igen melyiket?

Figyelt kérdés
Édesanyám másfél éve szenved depresszióban, semmilyen gyógyszer nem használ neki. Sokféle gyógynövényt is kipróbáltunk, semmi hatásuk. A homeopátiában lehet bízni?
2010. nov. 6. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
valeriána esetleg :) nyugtató teák
2010. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős édesanyád, mitől depressziós? Tényleg nem használ az antidepresszáns? nem tudom igazán mit javasoljak, nem ismerem a körülményeket, talán egyedül van, özvegy lett? Lehet, hogy egy háziállat jót tenne neki, akkor nem lenne egyedül,de butaságot nem akarok mondani, nem ismerem a körülményeket.
2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára 78 éves lesz. Másfél éve beteg, addig teljesen aktív életet élt, most minden nap gyenge, alig bír felkelni, nincs kedve semmihez. Van kutyája, macskája, de nem segít.
2010. nov. 7. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Antidepresszánsokat próbálta és nem hat? Hát akkor nem tudom, a homeopátiás szerek nekem nem használtak semmit és drágák is. De meg lehet próbálni, hátha...
2010. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!