Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van bajom?

Szerintetek van bajom?

Figyelt kérdés
szeretem a történelmet sok dolgot tanulok belőle.az egyik nap azt olvastam hogy egy tatár vagy valami keleti szokás szerint 1 embernek a testrészeire ráraknak 4 lovat(2 lovat a lábaira 2 lovat a kezeire és amikor rárakták a lovakat az emberre, mondták nekik hogy usgyi menjetek)és így ölték meg az embereket.amióta ezt tudom így akarom megölni akiket utálok.vagy több különös történelmi korok kínzásmódjaival.

2013. márc. 11. 19:01
 1/6 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adrenalin ***** válasza:
36%
Üdv a klubban. :D
2013. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
elég komoly elmezavarod lehet :D
2013. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lantos Szilvia ***** válasza:
Fordulj dilidokihoz... szerintem van bajod... nem is kicsi... egyáltalán hogy gondolod, hogy meg akarsz ölni bárkit is.. a módszert már nem kérdezem, hogy mikor a válaszomat olvasod, rólam melyik jut majd eszedbe... A válasz tehát igen... van bajod...
2013. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azokat ölném meg akik egyfolytában kinevetnek vagy rámmondanak nagyon rossz dolgokat vagy valamit ellenem tettek.azokat nem ölöm meg akik kritizálnak(de azokat igen akik romboló kritikát tesznek ellenem).
2013. márc. 14. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
aki már megakar ölni valakit az elmebeteg szóval vizsgáltasd ki magad mielőtt még kinyírod a családod!!!
2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!