Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miket kérdezget a pszichiáter?...

Miket kérdezget a pszichiáter? Depresszió miatt mennék

Figyelt kérdés

Félek.Mi van,ha nem fogom bírni felfogni a kérdéseket?Vagy nem fog eszembe jutni semmi,hogy mit válaszoljak? Mi van olyankor?


Értem én,hogy nem egyenleteket kell megoldani,meg arra se kell emlékezni,hogy '97 karácsonyán mi volt az ünnepi menü,de hogyha rosszul vagyok,én azt se tudom,hogy milyen évszak van,sőt eleve fel se bírom fogni a szavak jelentését,ha valaki beszél hozzám...


Aki már volt ilyen vizsgálaton,meg tudná mondani,hogy nagyjából milyen kérdésekre lehet számítani?



2013. márc. 11. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan kérdéseket tesz fel, amire bárki tud válaszolni. A mindennapi élettel a környezeteddel, a panaszoddal kapcsolatos kérdéseket. Ne félj, és ne is izguljál.
2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mindennapi kérdésekre se tudok válaszolni
2013. márc. 11. 20:17
 3/8 Adrenalin ***** válasza:

Autista vagy?

Nem?

Akkor ne parázz!

2013. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kifejezésbeli, fogalmazásbeli gátoltságod a betegséged fontos tünetei. Ne aggódj! A pszichiáter ezt érti.
2013. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 12. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Készülj fel rá otthon.Írd le egy lapra,hogy mik a tüneteid,mikor,hogy érzed magad,ha rosszul érzed magad akkor min szoktál gondolkozni,a családod,hogy viszonyul hozzád meg ilyenek..!Ezeket próbáld meg megfogalmazni és leírni ettől nem fog hülyének nézni viszont lehet,hogy többre megy vele ha elolvassa mint ha odamész és nagy zavarodban nem tudsz mit mondani..Ez csak egy tanács volt!! Sok sikert :)
2013. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nax° válasza:

en meg nem voltam pszichiaternel,de szerintem fogd fel/allj hozza ugy,mintha csak elmennel egyet beszelgetni egy olyan emberrel,akinek elmondhatod azt is,hogy mi a problemad es meghallgat.

ha pedig nem erted a kerdest,szolj ra,hogy beszeljen hetkoznapibb/erthetobb nyelven.

2013. márc. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülye tanács volt aki előttem írt annak szól..de majd szóljon rá az orvosra nem?? :D :D Azért az orvos az orvos nem a haverod ennyi!!!
2013. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!