Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, hogy elmegy az...

Nagyon félek, hogy elmegy az áram, valaki nyugtasson meg?

Figyelt kérdés
Felénk sok helyen van áram szünet, az utcánkban egy párszor már elment az áram. Nagyon félek.
2013. márc. 14. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
készits be elemlámpát és gyertyákat, gyufát ilyesmi és akkor nem lesz gond. Ja és ne költözz az USA-ba ha félsz tőle mert ott nagyon gyakori hogy napokra elmegy az áram főleg Dc-ben.
2013. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy pillanatra megint elment. Hogy fogom kibírni reggelig?

A pulzusom is kezd magas lenni.

2013. márc. 14. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj aludni, akkor nem fog zavarni, ha sötét van. Vagy dolgozol valamin?
2013. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok semmin. Nem szoktam ilyenkor még lefeküdni. Később talán olvasok, míg el nem álmosodok. Ha tudok egyáltalán a könyvre figyelni. Magne b6-ot szoktam szedni.
2013. márc. 14. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Mért félsz ennyire tőle? Bekészitettél zseblámpát, gyertyát?
2013. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zseblámpa van, fel lett töltve, sokáig világit. Kis korom óta félek a sötétben, most 20 vagyok. Nem tudom miért, de rettegek tőle, nappal mikor világos van, nincs baj, ha áramszünet van, csak világos legyen.
2013. márc. 14. 22:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem megy el, mondjuk erre jól megcsinálták a vezetékeket, nem tud könnyen elmenni. Azzal nyugtatom magam, hogy ahol nincs áram, ott egész nap ónos eső esett. Szabolcs megyében lakok.
2013. márc. 14. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
mivel van lámpa nem leszel sötétében szóval meg is nyugodhatsz. Arr még nem gondoltál hogy utána járj miért van ez a félelelem és hogy meg lehetne tőle szabadulni?
2013. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utánajárni, hogy? Végül nem ment el az áram, csak szórakozott.
2013. márc. 15. 11:30
 10/11 anonim ***** válasza:
A sötét és a csend félelmetes, ha nem is minden nap egyformán. Egy kis fogyasztású ledes lámpát ilyenkor égve lehet hagyni, vagy egy teamécsest biztonságos tartóban. A villanydrótalapú kultúra elvesztése miatti félelem valós, de nem retteghetünk ezen éjjel-nappal.
2013. márc. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!