Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyit számít, ha az ember...

Ennyit számít, ha az ember lefoglalja magát?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

Ezt a kérdést én tettem fel. Azóta kicsivel jobb a helyzetem. Mikor sütött a nap jobb kedvem volt, mondjuk most, hogy hóvihar volt, egy kicsit visszaestem. Múlthéten a kertben dolgoztunk,hagymát vetettünk, és olyan kedvem volt majdnem, mint régen. Mikor nem lehet kint csinálni semmit, mert olyan az idő, akkor azért néha gondolkozok, hogy azért szédülök, mert vashiányom van, meg ez, meg az a bajom. Pedig vashiányom nemigen lehet, mert tavaly ősszel szedtem neo-ferro folgammát, amit az orvos írt fel. Újév után, meg multivitamint, amiben 18mg vas van, meg most Béres vastablettát, és ősz óta híztam is, többet eszek, mint akkor, 45-46kilóra fogytam, most meg 50-51kg vagyok a 160cm-hez.


2013. márc. 17. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
én kislányommal vagyok itthon és nekem is volt egy rossz időszakom télen. de tudom ha kisüt a nap ki tudunk menni sokkal jobb lesz minden. igen nagyon számít hogy lefoglalod-e magad.
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy sokat számít. A környezeted nagyban tudja változtatni a hangulatodat. Különösen igaz ez az érzelmileg labilisabb embereknél. Ezért érdemes erőt venni magadon, és menni valahova, a legjobb a természet.

Vagy amikor hóvihar, rossz idő van, otthon berendezni egy kedves kis zugot, csinálni egy gyógyteát, és filmezgetni, vagy olvasgatni.

Mindig a jó időtöltést kell megtalálni, így elkerülhetőek a rosszul létek.

Én is hasonló helyzetben vagyok, esti suli, alig van dolgom, minden bajom van, rossz hangulat, testi tünetek.

De meg kell találni a jó dolgokat, mert csak a jóval lehet elűzni a rosszat.

20/L

2013. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!