Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez érdemes Pécsen fordulni ha?

Kihez érdemes Pécsen fordulni ha?

Figyelt kérdés

Ugyan mentálisan egészséges vagyok,de úgy néz ki kellene valaki aki segít egy s másban

Kit érdemes megkeresni Pécsen ha az életem kell rendbehozni.

Nem egy valamivel van baj hanem az életem számos területével,szinte mindennel :-(

Megfordult már afejemben,hogy ha ez így marad akkor idővel ki tudja mit csinálok majd.



2013. márc. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. (egy pécsi)
2013. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan konkrét nevet nem tudok mondani, de általánosságban, ha a TB-d fizetve van, efféle ellátásra is jogosult vagy. Amennyiben már 18 éves elmúltál, pszichiátert biztosítanak Neked ingyen, ha viszont még fiatalkorú, gyermekpszichológushoz is fordulhatsz (ha jól tudom, utóbbi a Veress Endre utcai rendelőintézetben van). Ezen kívül számtalan magánpszichológus is található a városban, bár azzal számolj, hogy elég borsos árat kérnek egy-egy óráért.
2013. márc. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha TB-s kell, akkor a Mentálhigiénés Intézet:


Cím: 7624 Pécs, Nyár utca

Telefon:(72) 225 336


Ha magánrendelés is jó, akkor:


[link]


Országos hírű, nagyon jó orvosok dolgoznak itt.

2013. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nyár utcában elvileg csak vidékieket fogadnak.
2013. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Sörgyár mellett van a Vargha-metodika rendelője. Nem hiszek a csodákban, de ők azt tettek sok-sok emberrel. Én szervi bajjal jártam oda, de nagyon sok egyéb betegséget(rákost is) gyógyítottak.
2013. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem érzed magad jól a börödben vagy, ha nem látod az értelmét a dolgoknak, nem talalod a helyed ők segítenek.

Neked kell megkeresni őket!


Már nem aktuális, gondolom. De ha valaki rákeres és megnyitja ezt a kérdést akkor segíthet.


Pécsen a Nyár utcában, a sörgyár feletti utcában. Van egy török kori épület (Idrisz baba türbéje) A területen több intezmény van. A neve Pécsi Mentálhigienés Intézet.


Kissé el van dugva maga az intézet. Mert az előterébe (a porta mögött) van egy másik épület (talán tüdő gondozó) és mellet vezet egy járda az épület mögé, ott egy parkoló van, mögötte egy épület ( ez még mindig nem maga az intézet) ez mellett balra kell elmennin, és ez mögött van még egy épület, ott található az intézet.


A recepción kell segítséget kérni.


De az interneten is található telefonszám.


Nekem ők segítettek többször is. Jó szakemberek. Megértőek, segítőkeszek.

2020. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!