Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis hogyan élhetnék boldog...

Mégis hogyan élhetnék boldog életet, ha a suliban nem hagyják a hülye osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz. Otthon szerencsére minden rendben,de a suli kataszrófa. Tudom hogy hülyeség de valamikor mindjárt elalszom,de fenn tartom magam,mert ha elalszok akkor mindjárt reggel,és ujra suli. Nem hagynak élni! Folyton szekállnak,de nem könnyedén hanem nagyon durván. Először még volt a "nem szolok vissza nehogy örüljenek" és a "nemérdekel mit mondanak rólam" elv,de mára már teljesen betelt a pohár. Egész délután csak sírok,és nem tudom élvezni az amugy szép életet.Tönkretesznek ezek a barmok. Nem hülyéskednek hanem szó szerint megaláznak :( nem vernek meg semmi,mert azért azt nem haygnám,csak szóban,de nagyon bántóak. Szerencse hogy van egy barátnőm,meg a lányokkal jóban vagyok,de a fiúk utálnak(persze tényleg fogalmam sincs miért)Teljesen kivagyok! 8.as vagyok,igaz mindjárt ballagok el innen,de egyszerűen nem tudom hogy fogom még itt kibirni 3 hónapig! Olyan mintha mindneki utálna..én nem szeretnék ilyen utált személy lenni..nem tettem semmi rosszat sose cikiztem őket,inkább örülök hogyha egyszer nem szolnak be valamit. Ja! Nem beszolnak hanem egész nap cikiznek.Mindennek elmondanak,és olyan rossz érzés..olyan rossz ez így! Komolyan depressziós leszek! Vagy már lehet az is vagyok.. Mit tegyek? Nem akarok így élni!!!!

2013. márc. 21. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3 hónap! Gondolj óra, hogy szeptembertől jobb lesz. Olyan helyre menj, ahol nincsenek a mostani fiú osztálytársaid. Amúgy nyolcadikban én is hasonló helyzetben voltam. Nem tudtam semmit sem kitalálni ellene, úgyhogy badarság lenne neked tanácsokat osztanom, hogy mit tegyél. :) Egyáltalán nem normális, hogy a fiúk ilyen alacsony színvonalon vannak. Kell lennie valamilyen oknak, amiért kicikiznek, mi lehet az? Ami alapján téged cikiznek, nem másik lányt. Nem vagy olyan nagymenő, vagy kicsit más vagy a többiekhez képest?


Remélem kihúzod ezt a kis időt még. Ne kelj ki magadból, csak rosszabb lesz. ;)

2013. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!