Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durva hangulatingadozás...

Nagyon durva hangulatingadozások. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok.Vannak reggelek mikor nincs erőm felkelni ezért suliba sem megyek,és már elég sok a hiányzásom is.A napokon mikor jó hangulattal kelek fel akkor már korán iskolában vagyok és nevetek mindenen de 20 perc alatt képes vagyok megváltozni, és akkor levisítok mindenkit.Othon ugyanez a helyzet, jó kedvem van valaki mond valami (akár jó, akár rossz) inkább bejövök szobámba és órákat sírok a semmin. Mit tudok tenni, hogy nyugodtabb legyek?

(bocs a hibákért szlovákul tanultam írni)


2013. márc. 22. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanaz a baj :/ én általában akkor zenét hallgatok és kicsit vidámabb leszek meg sportolok! Barátaid vannak? Én is szlovákul tanulok :) furcsa!
2013. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem írtad hány éves vagy, és a nemedet sem írtad! Mikor én még tinilány voltam 10-18 évesen nekem is nehéz volt ez. 11 éves koromba jött meg először, nem volt jó az sem, mert h igazságtalanság, h másnak meg 13 éves koráig semmi, akkor fürdik amikor akar, strandol stb stb. Na meg a hangulatingadozások. Meg a hőhullámok, nekem nagyon sz@r volt. Jah és, ha még ez se lenne elég 7 éves korom óta talán, ha kb 50 éjszakát, ha átaludtam rendesen felébredés nélkül, és olyan 150 max 200 reggel ébredtem nagyjából normálisan... :( És most 24 vagyok. De legalább hangulatváltozásaim nincsenek!

24/N

2013. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
2-es vagyok. Mindenképpen menj dokihoz, én anyámék nem vittek és nem is finanszírozták (nem volt miből), de ha Ti tehetitek vagy TB-s dokiba is találsz jót (én nem találtam sajna), menj el! Én voltam magántanuló is, szerintem lehet Neked is az lenne a legjobb! De lehet, h egy egyszerű vérvétellel kimutatnak pl hormonzavart amit könnyű kezelni, viszonylag.
2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17vagyok és lány. 14évesen jott meg először nem zavar soha, hogy megvan utálok stradra járni évente 2x megyek el max. Aludni általában jól alszok, vannak kivételek de nemsok. Barátaim vannak de egyre kevesebb és ha így folytatom már egy sem lesz.Szüleim nem tudnak róla mert legtöbször bent ülök a szobámban olvasok,alszok és neten lógok. Nem beszélek nagyon anyáékkal erről, lehet hogy már észrevették de nemszólnak semmit.Magántanuló nem lehetek mert azthiszem Szlovákiában olyan nincs (de lehet rosszul hiszem)
2013. márc. 22. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez, ennyi. Ő orvos. Segít, kezel, jobb lesz.
2013. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyan azt mint én tervezed hogy öld meg magadat vagy várod még fel bas....nak és kinyirsdz mindenkit..
2013. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyenlőre nem tervezem egyiket sem.Az tény, hogy szoktam rá gondolni de még nemjutottam el addig, hogy megtervezzem, és nem is szeretnék.
2013. márc. 22. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van :D Ha ez megnyugtat, és személyiségzavaros vagyok.... szóval... sosem lehet tudni. Mindenesetre neked azért remélem kedvezőbb a helyzet :D
2013. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 éves leánynak lehet simán hangulatingadozása is. És vagy kinövi, vagy nem. Ezért kellene egy orvoshoz elmenni. Nálunk a háziorvos kezdi kezelni ezt a problémát, ha úgy látja, hogy szükséges. Lehet, neked pár nyugtató is elég lenne. De mindenképp lásson orvos is!
2013. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!