Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érdemes élni (neked)?

Miért érdemes élni (neked)?

Figyelt kérdés
időnként rámjön ez az érzés hogy kilátástalannak érzem az életem és eléggé letört vagyok. nem akarok magamról beszélni de ha valaki olvassa a kérdésem kérem írja le mi jó van az életében amiért neki megéri tovább menni ha padlón is van.
2013. márc. 22. 20:53
 1/3 anonim válasza:

Én arra gondolok ilyenkor, hogy nem fog örökké tartani az a rossz állapotom, és hogy megéri küzdeni, mert meg lesz a gyümölcse. Ami még nagyon fontos, az a családom.

"Kelj fel mindennap úgy, mintha az lenne az utolsó"

Nekem ez az idézet is sokat segít.

2013. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én igazából azért élek hogy mádoknak örömöt okozzak! Ezt nem úgy kell érteni hogy azért örülnek mert vagxok hanem mert ha látom hogy valaki szomorú,bánatos azonnal felvidítom és törődök vele amíg csak lehet ! Én ezért élek hogy másoknak segítsek!
2013. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem az állatok tartanak életben, vannak is háziállataim, és szeretném is hogy legyenek. Ezért úgy intézem, hogy mindig foglalkozhassak rágcsálókkal.

Egyébként úgy önmagában nem látom értelmét, vannak még céljaim, de azok önzőbbek, pl nyelvtanulás, utazgatás, zongoráznitanulás, azokat el tudnám "lógni", ha lusta lennék. De az állataimat nem tudnám cserbenhagyni.

2013. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!