Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevitte a mento edesanyamat...

Bevitte a mento edesanyamat ajulaserzet, reszketes, hanyas panasszal! Ekg, szivultrahang, verkep, vernyomas rendben, nem nagyon talaljak a bajat, a szivorvos szivkateterezest akar Ami egy vagyon, na es nem veszelytelen. Vajjon erdemes a kockazat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
anyukád nem volt stresszes az utóbbi időben? kialvatlanság, stressz, pánikbetegség mind okozhatják a tüneteket. szerintem érdemes várni a dologgal addig is a legfontosabb hogy mindenki megnyugodjon. változtasson életmódot járjatok szép helyekre, igyon sok gyógyteát
2013. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat dehogynem!szerintem is a stressz az oka...de ezek a dokik...tudja a csoda!asszem varunk mert szerintem ok se tudjak mi a baja
2013. márc. 2. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szívkatéterezés sem egy vagyon, TB-re. Mennyi idős édesanyád, hogy az orvos pánik helyett ilyen komoly lépésre szánta el magát?
2013. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ajánlom, hogy mindent tegyen meg a nyugodtságáért. fontos az is hogy ne érezze magát betegnek aki szívkatéterezésre szorul. nagy sokk lehet ha mentők viszik be a kórházba. szerintem érdemes lenne elmennie pszichológushoz, -még ha el is ítéli az ilyesmit- mert az rávenné őt hogy a probléma okát keresse.
2013. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
me all az eszem!mi Nagyvaradon elunk es epp a tenap olvastam azt a papirt amit edesanyam orra ele dugtak!annak kell alairjon hogy rengetek komplikacioval jarhat a dolog amit senki nem vallal es ami a leg felhaboritobb hogy vallalja az eljaras koltsegeit a kozszerektol az orvosi szerekig mert a roman egeszsegugynek nincs ra penze...ez Romania,,,,
2013. márc. 3. 07:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem segít. csak még feszültebb állapotot hoz ami veletek történik most. szerintem semmiképen se fogadjátok el a szívkatéterezést!

Nézz utána édesanyád tüneteinek. Pánikbetegség, pánikroham (ezeket fogja kiadni a kereső). nem kell egyből komoly egészségügyi problémákra gondolni. Vagy kérjétek ki más orvosok véleményét is, mert ez így nagyon megfontolatlannak, és elkapkodottnak tűnik.

2013. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyvaradon elunk es epp a tenap olvastam azt a papirt amit edesanyam orra ele dugtak!annak kell alairjon hogy rengetek komplikacioval jarhat a dolog amit senki nem vallal es ami a leg felhaboritobb hogy vallalja az eljaras koltsegeit a kozszerektol az orvosi szerekig mert a roman egeszsegugynek nincs ra penze...ez Romania,,,,"


Nem hiszem el, hogy Romániában nincs betegbiztosítás. Az viszont lehet, hogy anyukádnak nincs. Ha viszont így van, akkor a világ minden részén fizetni kell a költségeket. És a rizikón mit vagy felháborodva? A szívkatéterezés mindenhol az. Végül is eltelt már pér nap. Végül mi lett anyukáddal?

2013. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"Nem hiszem el, hogy Romániában nincs betegbiztosítás."


De van betegbiztosítás, csak épp a családorvoshoz fel kell iratkozni, na meg fizetni kell azért, hogy receptet írjon. Ok ez megvolt Mo-n is. Ott eltörölték, Romániában viszont nemrég vezették be. A költségesebb műtétekért pedig Mo-n is a beteg kell fizessen

2013. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül is jobban lett Édesanyád?
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,fizetni kell,mert eled nyomnak egy papirt amit ala kell irnod,vagyis azt hogy lemondasz a visszateritesrol,mert allam bacsinak nincs bezne,de akkor minek a betegbiztositas?hol a penz?edesanyam azota elvan,de idegorvost ajanlottak neki,mert arra gyanakodnak hogy idegalapon van//
2013. márc. 9. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!