Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális nálam ez a reakció?

Normális nálam ez a reakció?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó kategóriába tettem-e a kérdést.


Ezen a nyáron lesz 2. éve, hogy meghalt az Anyu. Jó kapcsolatunk volt, szerettük egymást nagyon. Van egy szomszédunk, aki úgy nevet, ahogy Anyu nevetett és akárhányszor meghallom, sírhatnékom támad. Persze elfojtom mindig, de ma este is átjött, megint hallottam a nevetését, rámtörtek az emlékek és nem sikerült visszafogni magam. Normális, hogy 2 év után is még ennyire felkavarnak az ilyen dolgok?

Egyébként nem szoktunk beszélni Anyuról, Apu nem olyan, hogy tudnék vele beszélgetni. Talán ez is lehet az oka, hogy még mindig így reagálok az Anyut idéző dolgokra?


21/f


2013. márc. 22. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos simán lehet,főleg,ha anyukáddal nagyon jó volt a viszonyod. Az,h nincs esetleg kinek "kiönteni" a lelkedet csak ront a dolgon.
2013. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi!


Egy-két Barát van, de a családban senkivel sem tudok beszélni.

2013. márc. 22. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Részvétem.Igen,ez a reakció normális.Sajnálom,hogy egy ekkora veszteség történt veled,és azt is sajnálom,hogy kevés embernek beszélheted ki ezeket a dolgokat.Ha tudok valahogy segíteni,akkor írj!
2013. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!


Kezdtem azt hinni, hogy én ragadtam meg valahol a gyászban. Megnyugodtam, hogy nem.

2013. márc. 23. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!