Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség kontra alkohol?

Pánikbetegség kontra alkohol?

Figyelt kérdés
több mint 2 éve egyre súlyosbodik a pánikbetegségem. Ez alatt az idő alatt kb 5x rúgtam be úgy komolyabban, kisebb kortyolgatások voltak nagyapámmal, de semmi több. Az után az 5 alkalom után mindig egyre rosszabb lett. Azóta nem iszom, de nemtudom, hogy ha picit iszok, abból lehet e probléma. Szerintetek inkább kerüljem a dolgot, vagy hónaponta meg ihatok 2-3 sört a haverokkal? Borzasztó az életem azóta, és nincs semmi módom a kikapcsolódásra. Alkohol nélkül is jól tudom magam érezni, de nagyobb társaságba kell mennem, hányingerem van és remeg a gyomrom meg úgy mindenem reszket.

2013. márc. 23. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz semmilyen gyógyszert, én nem hiszem, hogy olyan nagy akadálya lenne annak, hogy ha elmész a haverokkal valahová, ne igyál meg 2-3 sört.. :)
2013. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 4-5 hónapban nem ittam mert nyugtatót szedek.
2013. márc. 23. 17:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve ez egy plusz akadály volt. És kell úgy 3-4 nap ahogy olvastam hogy kiürüljön a szervezetből a frintin.
2013. márc. 23. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkohol nélkül is van élet. Mellesleg, a frontint szakorvos írta? Tehát kezel is, vagy csak úgy szeded?
2013. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert szedsz, akkor semmiképp ne igyál alkoholt. Főleg az ilyen nyugtatóhatású gyógyszerekre. Másra se, de erre főleg ne.

Én is szedek gyógyszert ,bár én nem nyugtató hatásút, én a szivemre szedek, és egyszer elfelejtettem, hogy bevettem, megittam egy deci bort, és eléggé kiütött.

2013. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

~03-23 18:29


Alkohol nélkül is van, ezt tapasztaltam is, és nem is szeretek semmi mást már a sörön kívűl fogyasztani mert behányok mástól. Azonban olyan baráti társaságom van akikkel szívesen legurítanék 1 korsóval, de ez sajna nem adatik meg. De ki fogom bírni. Ők sem alkoholisták, 2-3 sör után lépnek haza, nem isszák túl az agyukat mert nem szeretnek bebaszva lenni (érdekes sokak szerint, meg is kapták ezt).


~ 03-23 20:59


Rendben, megfogadom a tanácsod/tanácsotokat.


Köszönöm

2013. ápr. 2. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!