Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen félek tőle! Mit...

Betegesen félek tőle! Mit tegyek ellene? 15/L

Figyelt kérdés

Sokszor kijött a számon az a bizonyos herpesz. Borzalom, félek tőle hogy kijön...

Sokat jár rajta az agyam, hogy nehogy kijöjjön. ( Van barátom, most lesz szünet, nem akarom hogy tönkre tegye)

Most ettem ananászt, remélem az csípte ki a szám... be vagyok sz*rva.. :(


Van valami gyógyszer, ami ez ellen van kifejlesztve, hogy megakadályozza a kiújulását? Már betegesen felkelek este és a tükörhöz rohanok.. Segítsetek kérlek!!!



2013. márc. 25. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van tablettás gyógyszer, de most meg nem tudom mondani a nevét, ne haragudj. Orvos biztosan tud segíteni. Ő tudja csak kiírni receptre.
2013. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Ne cumizz annyit.
2013. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vitaminokat szedj és az immunrendszered erősítsd meg, így nem fog előjönni.
2013. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a herpeszvírus majdnem mindenkiben benne van. Amikor megjelenik a herpesz, az csak azt jelzi hogy elszaporodtak, és az tényleg lehet gyenge immunrendszertől is, úgyhogy tényleg jó megoldás a vitamin!
2013. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Telviran nagyon jó.De sokféle egyéb kenőcs van, szerintem egyéni, hogy kinek melyik válik be.Az első tünetnél azonnal el kell kezdeni kenni, akkor meg is akadályozhatja, hogy kifejlődjön.Ne gondolj rá, mert az stressz és a stressz is előhozhatja, meg már eleve az, hogy rágondolsz, sokszor már az elég!Tapasztalat..
2013. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2! ne magadból indulj ki..


többieknek is először köszi, és épp az hogy nem akarok rá gondolni.. próbálom lefoglalni magam.. de nem megy :( Ez hogy rágondolok és kijön még jobban idegesít..!

2013. márc. 26. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudsz sajnos sokat tenni, mert ez egy makacs vírus, de ha ott lesz nálad mindig egy jól bevált kenőcs, az szerintem megnyugtat.

Másik lehetőség, hogy van egy ún.Voll terápia, ami állítólag akár véglegesen elmúlaszthatja a herpeszt is.

2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt van.

2013. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyu, én a körömrágásról úgy szoktam le, hogy vettem egy gyönyörűszép színű körömlakkot, és ha kilakkoztam vele a körmöm, nem vitt rá a lélek, hogy elrontsam rágással.:D Így szépen megnőtt, megerősödött, és le is szoktam a rágásról.


Az nem működne, hogy pl. egy szép rúzzsal kirúzsozod magad? Persze szigorúan úgy, hogy az ujjadra kened, és úgy a szádra! Akkor nem piszkálsz oda, nem fertőzöd el, és egy idő után el is felejtesz a szádra gondolni? Naa milyen ötlet?:)) Plusz a rúzs azt hiszem szárít is egy kicsit, hátha gyorsabban elmúlik, vagy ki sem újul.

2013. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, ez is igaz, hogy a herpeszt jó kozmetikázással elég ügyesen el lehet fedni.Egy kis korrektor, alapozó rá, meg rúzs.Így kevésbé feltűnő.
2013. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!