Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magányos vagyok. Rosszul...

Magányos vagyok. Rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj barátkozni, nem tudom pontosan mi a bajod és milyen értelemben vagy magányos így többet nem tudok írni, írd le és akkor segítek.:)
2013. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

amint süt a nap, menj ki és sétálj, kirándulj, keress egy hangulatos kis kocsmát egy kávéra ülj be. ott öreg bácsik egyből felvidítanak.

járj konditerembe!

2013. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben játok, mint Te. Barátaim sajnos nincsenek, képtelen vagyok bárkit is közel engedni magamhoz. Szerintem ez a rossz hideg idő is befolyásolja a közérzetünket. Szerintem is, amint kisüt a nap, menj egyet sétálni, engem is mindig jobb kedvere derít. Próbálj meg közösségekbe járni, és elfoglalni magad, sportolj... Egy háziállat is sokat segíthet, ha megengedheted magadnak.

Én pl azóta érzem jobban magam, amióta beléptem egy netes csoportba és hozzám hasonló emberekkel tudok beszélgetni. Tudom, h ez nem pótolja a barátokat, de jobb híjján ez is sokat segít.

2013. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Turista válasza:
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Menj ki a szabadba, keress valamilyen sportot, ami érdekel. Fogadj örökbe (menj el egy menhelyre pl.). Végezz önkéntes munkát. Keress valami célt az életednek, amit megvalósítasz, lehetőleg olyat, ami felvidít/ boldoggá tesz. Meglátod, amint elérted a kitűzött célt javulni fog a közérzeted is. (először csak kezd kisebbekkel és NE ADD fel, amikor valami kis gixer közbejön)
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az önkielégités engem mindig feldob.próbáld ki....
2013. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Taho válasza:
Kefélj egyet, hidd el máris jobb lesz ^^
2013. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl keveset írtál magadról, ha nem ismerünk a szokásod a hobbidat a családi körülményedet na és a korodat akkor miképp várod el, hogy valaki egy jó tanácsot adjon?


Más tanácsot ad az ember egy kis kamasznak, vagy nagy kamasznak megint mást 20-30 között és főleg mást idősebbeknek akik esetleg egyedül maradtak életük végére.

szóval elő az életrajzoddal szüken!

2013. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 _Random válasza:

#7

Nem ertek egyet. Nemtol es kortol fuggetlenul mindenki kepes baratkozni. Ha vki a sajat hibajabol eredoen erre nem kepes (pl felenk odamenni masokhoz), akkor meg keressen baratokat a neten (forum, csat, kozos jatek). Ezutobbi mindenkeppen egyszerubb.

2013. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!