Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Bőven lent

Mi lehet velem? Bőven lent

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta tudom, hogy inkább anyás vagyok, de azt nem gondoltam, hogy ez lesz. 10 éves koromig vele aludtam, mert máshol egyszerűen nem ment... szúrt a szívem, féltem, de tudtam, hogy ez egy pánikbetegség és mivel tudom, hogy a korom ellenére mentálisan igen is nagyon erős vagyok egy átlagos emberhez képest, egyik napról a másikra csak megtettem. Rossz volt, de kikapcsoltam. Azután már a sötétben sem féltem, mert előtte csak úgy ment ha közbe megy a Disney... tudom, ciki, de ez van, el kell fogadni. Na szóval... ezek után már erősebb lettem, kicsit kipihentebb, kamaszodtam is, stb, a barátokkal voltam... de most ez valahogy megint előjött, viszont másképp. Mostmár csak nem nagyon tudok aludni, nagyjából semmibe nézem magam... Úgy érzem, nincsenek is igazán barátaim... Néha elő-elő jön ez a szívbeszúrás dolog, de mellé csak letört kedv csatlakozik... Nem tudom, mit tegyek. :( 13,7F
2013. márc. 30. 01:27
 1/3 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj. Csak szereted az anyukádat és sok emberrel van ez így, nekem is sokszor szúr a szivem, nem tudom ezt megmagyarázni, hogy miért.
2013. márc. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 23 evesen anyam nelkul eletkeptelen vagyok. Miert? Mert csak o ert meg engem, es mert csak o tud ram hatni. Ez nem baj, hidd el. Ellenben a sziv fajdalom az nem jo dolog, a biztonsag kedveert en meglatogatnek egy orvost.
2013. márc. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el saját magad! Ez a legfontosabb! Valószínűleg senkinek semmi baja nincs veled! A Te belső bizonytalanságodból fakad az egész.Kevesebbnek érzed magad másoknál? Miért? Gondold végig: eddig voltak barátaid?

Az,h sokáig anyukáddal aludtál és féltél sötétben nem jelent semmit.Ez természetes. Hidd el a legtöbb gyerek így van ezzel és sokan alszanak az anyukájukkal(csak esetleg)nem beszélnek róla.

2013. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!