Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert fordulnak elo velem...

Miert fordulnak elo velem ilyenek nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Van hogy ejszaka csak ugy felebredek tudom hogy nem alszom nyitva a szemem es butasagokat latok hol àrnyakat hol bogarakat repulo dolgokat szalingozo kicsi kor felesegeket olyankor nezem hogy jol latok.e vagy mi a fene alig tudok ilyenkor vissza aludni nagyon mitol van ez ?kezdek megbolondulni ido nap elott vagy mi a fene nem ertem..

#álom #éjszaka #halucinàció
2013. márc. 23. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fordulj szakértőhöz! Az a legjobb, mielőtt még eldurvulna...
2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem csak nyugtalanság, esetleg nem vagy elég fáradt az alváshoz, vagy a felébredés előtt rosszat álmodtál, lefekvés előtt sokat ettél, stb. Nem hiszem, hogy megbolondultál volna.
2013. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de már komolyan kezd aggasztani olvasgattam a skizofén betegségrol és hát félek hogy nehogy kezdodo beteg lennék leirások szerint vannak dolgok amik igazak rám is :(

Este soha nem eszem késon és pláne nem sokat ...lehet hogy jobb lenne elmenni dokihoz .

2013. márc. 25. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, próbáld meg. Skizofrénia, az egy nagyon "bonyolult" betegség. Ha esetleg a családodban, rokonaid között már volt vagy van ilyen személy, előfordulhat, hogy te is az vagy. Nagyjából 25-30 éves korban kezdődik a betegség és sajnos gyógyíthatatlan. Biztosan olvastál ezekről.

Minden jót neked! :)

2013. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!