Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Teljesen kétségbe esve, mit...

Teljesen kétségbe esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok! nem tudom, hogy a megfelelő helyre írom-e a dolgot, remélem, igen, és hogy tudtok segíteni.

ágyi poloskám van, és nincs pénzem rovarirtó szakembert hívni, a szüleimnek pedig esze ágában sincs segíteni, mivel egyelőre csak az én szobámban van (és teljesen úgy kezelik a helyzetet, mintha szánt szándékkal hoztam volna be ezeket a dögöket)... használtam protect-et, kidobtuk a régi ágyam, raid (mászórovarok elleni) aeroszolt is használtam, most is itt ülök ebben a bűzben, mert már hiába szellőztetek... az ágy kidobása után nyugtom volt pár napig, de ma hajnalban megint csípésre ébredtem, és találtam is a bűnösön kívül még kettőt. (a bűnösből dőlt a vér, amikor agyonnyomtam egy poszter hátulján...)

mindent felforgattam, próbálok úrrá lenni a helyzeten, mert ezt már nem bírom sokáig, kérlek, adjatok valami tanácsot, mert kész pokol minden. arról nem is beszélve, hogy éjjel-nappal úgy érzem, hogy legalább tíz poloska mászik rajtam mindenhol, pedig valójában nem. odanézek, és látom, hogy nem másznak rajtam. ha három hét alatt eljutottam erre a szintre, mi lesz akkor, ha ezek ismét visszatérnek?

rettegek az alvástól, pedig kevesebb, mint egy hónapon belül kezdődik az egyetem is, és így nem tudok majd teljesíteni, és minden ezen múlik.

könyörgöm, ajánljatok valami házi módszert, amit meg tud fizetni egy egyetemista is. a gázosítás sajnos tényleg nem jöhet szóba, egyedül kell megoldanom.



#rovar #poloska #RAID #ágyi poloska #mászik rajtam valami
2012. aug. 5. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!