Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert szorongásos és depressz...

Kevert szorongásos és depressziós zavar?

Figyelt kérdés

Mai nap voltam dokinál és ezt állapította meg nálam. A tünetek 2 hete kezdődtek, remegnek az izmaim (combomban, karomban, hasamban), ezek a nap folyamán elvétve jönnek elő, nyugalmi állapotban is. Továbbá tegnap este annyira dobogott a szívem, hogy nem tudtam elaludni fél órán keresztül és nagy, mély levegőket veszek egész nap. Nem tudom mitől lehet, kiskoromban volt egy nagy trauma az életemben, azon túlléptem (legalábbis úgy vélem) és mostanában az érettségi miatt van csak stressz és idegesség az életemben (a tanulási kényszer, a fáradtság miatt). Az orvosom elküldött pszichiáterhez, oda nem szívesen megyek, nyugtatót sem akarok szedni, ezen kívül ajánlott relaxációs gyakorlatokat, azokat elvégzem, szedek magnéziumot és egy Hova nevezetű gyógyszert, ezeken kívül mit tudnék tenni, hogy leküzdjem ezt?

18/F



2013. ápr. 3. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezenkívűl nehézfémkivezetés, fluor/mészkő kivezetés jóddal vagy bóraxxal, gyomorrendbehozás, oxygénellátásnölevés h2o2-vel vagy c-vitaminnal, vagy zöld turmixokkal. Epekőürítés a 2 napos kúrával. Étellallergia vizsgálat. Millió1 dolgot tudol csinálni.


Azonban mindenekelött tájékozódás.

2013. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel a diagnózissal kezelnek már 3 éve. Nekem csak a gyógyszer vált be, a relaxáció nem sajnos.
2013. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!