Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Teljesen összeomlo...

Mit tegyek? Teljesen összeomlottam. Félek, hogy nem lesz jó vége.

Figyelt kérdés
Mostanában (pár hónapja) teljesen összeomlottam, semmi sincs már meg bennem a régi önmagamból. Sok minden közrejátszik, főleg a párkapcsolatom, és az ebből adódó problémák. Lényeg, hogy teljesen értéktelennek érzem magam. Egész nap csak lézengek, ülök a szobámban összezuhanva, sírok, bambulok, vagy alszom. Néha nagy nehezen kimozdulok, de akkor sem bulizom, max mászkálok kicsit. Ideges vagyok legtöbbször, apróságokba is belekötök meg ilyenek. Teljesen tönkrement az idegrendszerem. Barátommal jól érzem magam, iszonyúan szeretem, de tudom, hogy nem jó a kapcsolatunk, legalábbis részéről. Nem becsül meg egyáltalán, nem tisztel, hiába mondja h szeret, elég nehéz így elhinni. Semmibe veszi a családom, másfél éve járunk és még be sem mutatkozott nekik. El sem jött hozzánk. Anyumék ezt nehezen viselik, én pedig két tűz között vagyok mert mind2 oldalt imádom, de már szétszakadok, nem tudok mindenkinek megfelelni. Totál elhanyagolom a fősulit, nincs erőm se kedvem tanulni. És hónapok óta egyre többször azon gondolkodom, hogy öngyilkos leszek. Tudom, hogy gyerekes dolog, de teljesen kivagyok, reménytelennek látom az egész életem. Napról-napra élek, nem tudok előre tervezni, fogalmam sincs mi lesz velem. És csak abban látok kiutat, hogy ne létezzek, mert nem tudom megoldani. Gyenge vagyok. Már utálom magam amiért ezt csinálom, egyszerűen semmi életerőm. ma is elterveztem, hogy tanulok meg minden, és itt van, este 7, és semmire nem jutottam csak ültem és sírtam. Ez az istenverte időjárás is csak rátesz egy lapáttal. Mindig azon gondolkodom, hogy vajon ki hogyan reagálna ha meghalnék. Számtalanszor elképzeltem már h mi lenne, és egyre vonzóbb a dolog. Olyan könnyen megoldódnának a dolgaim. Kellene egy ember, egy barát, vagy akárki, aki megráz, és felnyitja a szemem, vagy legalább csak meghallgat, de úgy őszintén, nem úgy mint a barátaim, akik csak azért hallgatnak meg, hogy utána elmondhassák ők is a bajaikat.. Sokszor gondolkodtam h pszichológushoz megyek, de nincs rá pénzem. nem tudom mit tegyek, egyre rosszabb a helyzet. Tényleg az lenne a legkönnyebb, ha megölném magam. Tudom, hogy más örülne ha ilyen "tökéletes" élete lenne mint nekem. Szép vagyok, szép nagy házban élek, okos vagyok, szerető családom van, jó pasi a párom, meg minden... És tudom hogy mások sokkal rosszabb helyzetből is kilábalnak, de én nem bírom.
2013. ápr. 5. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2013. ápr. 5. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod fordulj orvoshoz!Hidd el könnyebb lesz, és tud olyan életvezetési tanácsokat adni , amivel később ha újra jön egy rossz helyzet már kitudsz lábalni.
2013. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok , és a pénz nem akadály ha a háziorvosodtól kérsz beutalót. Ha leküzdöd ezt , barátaid is könnyebben lesznek és jobban fogod érezni magad alapból is.
2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!