Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberileg nullaként tekintek...

Emberileg nullaként tekintek magamra, mert sose volt intim viszonyom a másik nemmel. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Alig tudok bármire is koncentrálni, mert egész nap azon jár az agyam, hogy milyen lehet a csók és szex. Nem hogy a nők maguktól sem közelítenek soha, de én se merek feléjük, mert nem érzem magam jogosultnak ehhez a kései szüzességem miatt.

Ha szemkontaktusra kerülne sor, akkor se merem tartani, mert megijedek. Félek, sőt, majdhogynem rettegek a nőktől.


25/F


2013. ápr. 6. 13:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Beszélgetni velük nem okoz problémát, ha úgy adódik, de a szexuális vonzalmamat képtelen vagyok kimutatni feléjük.
2013. ápr. 6. 13:09
 2/12 anonim ***** válasza:
A kései szüzesség egy állapot, aminek ezer és egy oka lehet. Nem az a "ciki", hogy még nincs szexuális tapasztalatod, inkább a pszichés blokkjaiddal és a negatív önképeddel van a gond. Én 28 vagyok, teljesen hetero nő, nem gyűlölöm a férfiakat, nem vagyok bányarém, és ennek ellenére nem volt még intim viszonyom. Ennek az az oka, hogy sajnos még nem találtam megfelelő társat, és nem fogom akárkivel meg*atni magam csak azért, hogy "túl legyek rajta, mert ciki szűznek lenni". Ettől nem érzem emberi nullának magam, vagy "cikibbnek" azoknál, akik 13-14 évesen már csinálják.
2013. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a női nemhez vonzódsz?Nem gond,hogy nem volt még intim viszonyod, a rettegés viszont igen.Nagyon sok oka lehet, a félénkség,meg az önbizalom hiány még nem indokolja ezt.Kellene keresned egy szimpatikus pszichologust,hogy megtaláld magadban az okokat.
2013. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Férfiakhoz egyáltalán nem vonzódok szexuálisan.
2013. ápr. 6. 13:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Amikor önkielégítek, akkor is szép női testekre gondolok. Élőben nem tudom valamiért kifejezni a vonzalmamat feléjük.
2013. ápr. 6. 13:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Prostituálthoz nem lenne érdemes elmennem?
2013. ápr. 6. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor a szüzességedet max egy másik komplexusra cseréled.
2013. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj. Nem fogja azért senki leharapni a fejedet, mert szűz vagy, arról nem beszélve, hogy nincs rád írva.

Szerintem van egy "kis" önértékelési zavarod, azzal kezdeni valamit. Talán szakemberhez is mehetnél, ha úgy gondolod, hogy nem tudsz rajta egyedül változtatni.

És még egy: UGYANANNYI jogod van közeledni egy nőhöz, aki tetszik, mint annak, akinek x kapcsolata volt már. Sőt, ha belegondolsz, több jogod van, mert te még egyszer sem álltál még be a sorba, a többiek pedig már repetáztak is ;)

2013. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezen a fórumon is, és a többin is azt olvasom javarészt, hogy menekülnek a nők a szűz férfiaktól. Nem tudom elhinni, hogy nem vagyok hátrányos helyzetben, Aki meg írja, hogy semmi gond a szűz férfiakkal, mégse ír privát üzenetet, hogy ismerjük meg egymást. Egyszerűen letojnak.
2013. ápr. 6. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi idős vagyok, mint te, és szintén nem feküdtem még le senkivel, bár a lányoktól nem félek, csók és egyebek egyre rendszeresebben vannak. A félelmet csak úgy lehet kezelni, hogy szembenézel vele, első körben szerezz lánybarátokat, hogy rájöjj, nem harapják le a fejedet. Fokozatosan gyakorolj, először csak szemkontaktust, később beszélgess pár szót női eladókkal boltban, aztán szólíts meg utcán nőket, pl. útbaigazítást kérve, stb. Aztán fokozatosan vigyél bele egy kis flörtöt a beszélgetésekbe, ha éppen úgy adódik.


A szüzesség meg önmagában lóf.sz, nincs a homlokodra írva, én pl. szüzen ezerszer magabiztosabb vagyok egy csomó olyan srácnál, akinek esetleg összejött már 1-2 nő életében. Tapasztalt és kevésbé tapasztalt srácok vannak, és a tapasztalat nagy része is fejben dől el, hogy te hogyan állsz a dolgokhoz. Persze érdemes megnézni, elolvasni pár dolgot, pl. erogén zónákról, orális szexről, pozíciókról stb., ezzel már jóval előrébb leszek a többi srác többségénél.

2013. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!