Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre jók a küzdőspo...

Pánikbetegségre jók a küzdősportok, ha már tudom, hogy a pánik önbizalomhiányból ered?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok pánikbeteg, mindig kerestem a lelki okait, van amit meg is oldottam, de visszajött ez a mocsok. Már tudom, hogy a pánikbetegségem a hatalmas önbizalomhiányomból ered, volt már aki az önbizalomhiány miatt küzdősportot választott és elősegítette a fejlődését? Milyen egyéb módszerek váltak be nálatok az önbizalom, magabiztosság fejlesztésére?

2013. ápr. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ránézésre tetszik az ötlet, de nem értek hozzá különösebben.
2013. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségre ( már ha az van ) gyógyszer kell, és aztán jöhet a sport, mint terápia. Önmagadtól nem fogsz meggyógyulni.
2013. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az önbizalom növelésére a küzdősport nem a legmegfelelőbb, bár a feszültség levezetésére biztosan kiváló. Először azt kellene megvizsgálnod, melyik területen kicsi az önbizalmad, és ahhoz választani a megfelelő módszert.
2013. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te állítasz egy hamis diagnózist, és mindjárt mellékeled hozzá a gyógymódot is. Ez így nem működik. A pánikbetegségre orvos kell, meg gyógyszer kell. Meg kell várni amíg rendbejössz, és azután "normálisan" élni. És akkor nem jön vissza a mocsok.
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hamis diagnózis, hát nem tudom ezek szerint a kineziológus, pszichológus akikhez járok nem értenék a dolgukat? Szedtem(ek) gyógszert.....
2013. ápr. 26. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségre, mint a többi lelki eredetű betegségre is, kiváló gyógymód a sport. Nem feltétlenül a küzdősport, hanem A SPORT.
2013. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!