Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyermekpszichológusok szemszög...

Gyermekpszichológusok szemszögéből?

Figyelt kérdés
Egy 15 évesnek gyermekpszichológus a legjobb választás? A pszichológusok is ítélkeznek? Mi van akkor ha ő(k) is lenéz(nek) csak nem mondja/mondhatja meg??

2013. ápr. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A pszichológusok is emberek, sőt, sokuk nem is a szakmájába való, mivel saját (többnyire súlyos) lelki problémáit orvosolandó választotta ezt a szakmát, és fel se dolgozta a saját problémáim, mire már praktizált is.


Sok az érdekember, az ambiciózus alkat közöttük, főleg a pszichiáterek körében.


Ajánlok egy DOKUMENTUM filmet a témában: Pszichiátria, a halálipar.



Ettől függetlenül a gyermekpszichológia remek dolog, gyakorlatról szól, megfigyeléseken alapul, én magam is tanultam alap szinten és alkalmazom is.


Szóval embere válogatja, ki kell fogni egy jó pszichológust, ha valakinek szüksége van rá. Vannak ilyen szakmájú ismerőseim, ebből ered a tapasztalatom, és általános tendenciákból, ugyanis soha nem jártam még se psz-usnál, se psz-ternél.

2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem köszönöm! :)

és a gyermekpszichológusok is ítélkeznek? és lehet,hogy magukban elmondnak mindennek?

2013. ápr. 13. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ítél, és nem mond el Téged semmi rossznak. Megért Téged, és próbál segíteni. A bizalom az alapja mindennek. Nézz a szemébe, és ha bízol benn, minden ok.
2013. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bízok benne. De nem tudok a szemébe nézni m szégyenlem magam. Akkor ő nem gondolja ,hogy őrült lennék amiatt,hogy vagdosom a saját testem??
2013. ápr. 13. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolja, csak menj már és segítsenek rajtad!
2013. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pszichológusa válogatja. valamelyik ítélkezik, valamelyik nem.

De ha jó a szakember, az hamar kiderül. ha rossz, az is, és akkor válthatsz...

2013. ápr. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!