Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a vagdosós dili újabban...

Mi ez a vagdosós dili újabban a tinik körében?

Figyelt kérdés
Tinédzser koromban nem volt ilyen a környezetemben, pedig csak 21 leszek.
2013. ápr. 15. 22:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Tudod kérdező, mi vagyunk a hülyék ! Mi úgysem értjük meg, mert barmok vagyunk. De akár az is lehet, hogy nem lehet megérteni, meeeeeert... Na miért? Mert semmi értelme. Vegyetek bzdmeg egy stressz labdát, vagy verjétek a seggetek a földhöz hülye kis pcsák. Nem mondod el senkinek, hát erről van szó!!! Ha az embernek problémája van, akkor beszél róla, így vezetjük le a stresszt, és oldunk meg egyes problémákat! Egy sherlock veszett el bennem, nem????
2013. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szép... esküszöm, nem volt semmi sértő szándékom, egyszerűen megérintett egy komment, mert találtak már be ezzel, és az alapproblémában is érintett vagyok (23 éves létemre hah, de tiniként kezdtem én is, szóval jelen voltunk, csak a kérdező mozgott más környezetben).


Mindenesetre a link, amit betettem, tényleg hasznos lehetett volna annak, aki TÉNYLEG szeretné megérteni a problémát, ezért ideteszem megint (aki pedig töröltette a válaszomat, az valószínűleg arra sem vette a fáradtságot, hogy rákattintson, mert ugye ő alapból tudja, hogy ennek nem lehet értelme, hogy valaki megvágja magát, ő ennél sokkal okosabb és normálisabb, blablabla, és el sem tudja képzelni, hogy mind különböző emberek vagyunk különböző problémákkal, élményekkel és ehhez igazodott stresszkezelő módszerekkel, még ha azok nem egészséges módszerek is - tudjuk, tudjuk mi is egyébként).


Egyébként aki itt a legstresszesebbnek tűnik, az az előttem válaszoló, ő vajon miért nem alkalmazza azokat a jól bevált módszereket, amiket a vagdosós tiniknek is ajánl?


Szóval a link.


[link]

2013. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Stresszkezelő... most komolyan, mond azt, hogy ez az egyetlen út arra, hogy "kezeld" a stresszt, ne mond azt h nincs ennél egyszerűbb megoldás-.-". Miért nem csipkeded a bőrödet, ha stresszes vagy, miért kell ilyen módszerhez folyamodni?-.-" Általában nem szoktam negatív véleményt nyilvánítani valakiről, csak mert valami nem tetszik nekem, de ez kivétel, olyan fogyatékosok az ilyen emberek, nem tudnak érvelni, hogy mit miért, csak csinálják.
2013. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegféle pszichiátriai betegség egyik tünete ha valaki vagdossa magát. Nem azért csinálja valaki mert ez mekkora móka mert egyáltalán nem. Lenyugtatja magát és úgy érzi ha megvágja magát akkor jobban fogja érezni magát tőle. Aki tényleg beteg annak van oka. Én például azért csinálom, hogy mert a fizikai fájdalom jobb mint a lelki és megnyugtat. Engem terrorizáltak az iskolában, megvertek és folyamatosan megaláztak. Ezért kezdtem el csinálni és ebből nem is lehet kiszállni. Valamilyen pszichológiai dolog áll a hátterében. Én depressziós vagyok, de lehet valaki borderline személyiségzavaros vagy a depresszió ezer fajtája. Azok az emós lányok akik ezt csinálják ők unatkoznak. Pedig ez egy nagyon komoly betegség és olyan mint a drog. Nem lehet vele leállni úgyhogy ez nem ciki emrt az illető nem direkt csinálja és nem azért mert unatkozik. Ne bántsátok az ilyen embereket mert csak rosszabbat tesztek vele. Ezzel akár valakit öngyilkosságba is lehet kergetni, hogy emiatt esetleg kigúnyolják.
2013. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 17. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!