Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság vagy szenvedés?

Öngyilkosság vagy szenvedés?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolok az öngyilkosságra.

Nem tudom mit tegyek..tűzoltó vagyok..

ha jelentkezek a pszihomókusnál,akkor telenyom gyógyszerekkel,aztán még ki is rugnak....



2013. ápr. 16. 17:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok
2013. ápr. 16. 17:15
 2/18 anonim ***** válasza:
mi a baj????
2013. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom...
2013. ápr. 16. 17:23
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

valami oka csak van a nagy elkeseredésednek...

a férjem 3 évvel fiatalabb mint te. hát mondanom sem kell,bele halnék ha elveszíteném. és persze a fiam is.

biztos van neked is valaki akinek sokat jelentessz!

2013. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nálam ilyen gond nincs...

egyedül élek

2013. ápr. 16. 17:32
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

el szeretnéd mondani mi bánt?

vagy örlődsz magadban?

2013. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem tudom mi bánt...

csak elegem lett az életből

2013. ápr. 16. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:
ok
2013. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy néha mindenkinek tele lesz a töke az egésszel, de ez még nem azt jelenti, hogy az öngyilkosság a megoldás lenne.

Vegyél ki egy-két szabadságot, és csinálj valamit ami örömet okoz. Szüleid élnek? Látogasd meg őket. Vagy vidéki rokonok? Utazz hozzájuk, ha érdekelnek. De utazhatsz egyedül is, baráttal, barátnővel és nem feltétlenül kell egy valag pénzt elkölteni, maradhatsz országon belül is.

Csapj egy bulit, hívj meg pár havert, add ki a gőzt, idd le magad, szedj föl egy csajt, érezd jól magad.

Egyszerűen nem hiszem, hogy egy 35 éves egészséges, életerős fiatal férfinak az öngyilkosságon kéne a fejét törnie.

2013. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne tedd.

Biztos nagyon értékes ember lehetsz, főleg ha tűzoltó vagy. Szüksége van Rád a világnak. Hidd el ki fog sütni a nap, ez csak egy rossz időszak. Én is majdnem kinyirtam magam, mert a poklok poklán mentem át. De nekem más volt, mert nekem egyértelműek voltak a jelek ami miatt rosszul voltam. Furcsa is nekem, hogy te nem tudod, de elfogadom, ilyen is lehet. Annyit mondok neked, hogy én nagyon örülök, hogy nem sikerült magam túl gyógyszerezni. Igaz teleporttal jöttem haza ami csoda hogy valahogy hazakeveredtem, de utólag nagyon hálás vagyok az életemért, mert minden helyrejött, és élvezem az életet, boldog vagyok. Hiszem, hogy rád is vár még egy ilyen időszak, amikor hálás leszel hogy élsz! gondold meg amiket mondtam! Addig is vigyázzanak rád az égiek!

2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!