Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Darázsfóbiában szenvedek, van...

Darázsfóbiában szenvedek, van gyógymód?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta félek tőlük, habár nem csípett meg egy se csak tavaly (azt is túléltem :)) Sok helyen jártam, végül a kineziogia segített de tavaly ismét visszajött a fóbiám.

Nem tudom mitől lehet, azt mondják gyerekkori trauma miatt.

Nem bírok kilépni miattuk a lakásból, pedig mindig is tevékeny ember voltam, mentem minden felé. Teljesen felőröl ez, lassan a szeretteimet is. Jártam pszichogusnál, nem segített sajnos, gyógyszert meg nem akarok szedni.

Nagyon el vagyok keseredve mert ez így nem élet. De akármennyire is érzem, hogy nevetséges a félelmem ha ki kell mennem közéjük bepánikolok és nem tudom legyőzni.

Segítsetek légyszi!


2013. ápr. 19. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy lassan hozzájuk szoktatod magad, akár segítséggel. Szükséges, hogy elég lassan haladj, különben nem fogod megoldani.
2013. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!