Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik mentális betegség...

Melyik mentális betegség tünetei ezek? (Egyáltalán van olyan ami, mindezt önmagában produkálja? )

Figyelt kérdés
Állandó idegesség./Félelem attól,hogy nem felel meg./Dühkitörések./Hiperaktivitás./Mértéktelenség./Megrögzött hazudozás./Önmagának beképzel dolgokat./Türelmetlenség./Időnként magába zuhan,zokog./Állandóan rohan./Soha,semmivel sem elégedett./Mindentől,és mindenkitől retteg./

2013. ápr. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én is pontosan ezeket érzem mindig,csak a hiperaktivitás nem nagyon...
2013. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kortünet
2013. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, hogy egyetlen betegség tünete lenne. Szerintem ezt csak egy orvos tudná igazán meghatározni.
2013. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyetlen betegség, inkább tünet-együttes. Én sokkal inkább személyiség-zavar mentén kezdeném ezt a problémát felgöngyölíteni. Az, ha esetleg komolyabb mentális megbetegedés lenne mögötte, szerintem ahhoz pszichiáterhez kellene fordulni, hogy kiderüljön - annál is inkább, mert ezek a tünetek mögött akár nagyon eltérő okok is állhatnak.
2013. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!