Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nem találom itt a...

Nagyon nem találom itt a helyem, tovább kell menni?

Figyelt kérdés

Az átlagos életvitel nem elég, bejárni dolgozni , hazamenni , lazitani stb. Barátnőm nincs ,a munkám jónak mondható és ez az egész átlagos életvitel nagyon kevés. Eddig 1 helyen éreztem azt hogy jó lenne ott , az pedig a francia idegenlégió. Volt szerencsém 1x megpróbálni és a felvételim is sikerült de egy verekedés beavatkozásáért kirugtak és 1 évre el is tiltottak ami 3 hónapja járt le.


Létezhet hogy ott kint megtalálhatom a számításaimat és egy csapat tagja lehetek?


Barátaim úgymond nincsenek ( amik meg vannak azok szórakozás , disco , strand stb) ennyibe ki is merülnek és végre meg szeretnék állapodni úgy hogy olyan helyen vagyok amire még ha nem is szép de büszke lehetek és tudom azt hogy igazán kemény hely kemény elvárásokkal.


Normális hogy van olyan ember mint én aki nem passzol bele a társadalomba és inkább üvöltözzenek vele és parancsokat teljesítsen mint hogy egy átlagos életet éljen?



2013. ápr. 20. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
francia idegenlégió? te aztán tiszteled a magyarságod, gratulálok. ettől eltekintve... vannak olyan emberek, akiknek az kell, hogy irányítsák. ha ez hajt, menj, nem hiszem, hogy idegen embereknek kellene megmondaniuk, hogy mit tegyél. irány az idegenlégió. ez parancs. (:
2013. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor élhetsz teljes életet, ha azt csinálod amit szeretsz. Az ember inkább töltse egyedül/kevés társaságban az életét de olyan dolgokat csinálva amit szeret, mint hogy folyton látszat emberekkel vegye körbe magát és megőrüljön az unalomtól.

Ha az idegenlégió tesz téged boldoggá, akkor ne discoba járj :)

2013. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szokatlan dolog. de ezt te is tudod. és azt is tudod, hogy vannak akik mégis így döntenek. amúgy egy pap is hasonló döntéssel néz szembe szerintem.


szerintem gondold végig hosszú távra, életed végéig, hogy mit akarsz. hogy mi ez az egész idegenlégió. meddig tart. és mi van utána. pl amikor idősebb leszel lehet probléma lesz, hogy amikor ott leszerelsz még nehezebben tudsz majd visszailleszkedni.


azt is gondold végig, hogy van e más ötleted, amivel színt vihetnél az életedbe. valami egyéb tanulás pl. vagy karrier váltás.


és ami fontos: azt ne sajnáld ha valamit kihagysz, ami nem olyan fontos neked, de azért kicsit érdekes lenne. mert mindenki 1000 ilyen dolgot hagy ki. és akármennyi marad így ki az úgyis lehet elég. gondold el, hogy keleten egy ilyen meditáló jógi hogy él. semmit nem csinál szinte. és mégis elég neki.


ja és arra is figyelj, hogy az ember mindig mindenre fog tudni ellenérveket találni :) szóval ez még nem ok arra, hogy elvessen valamit ténylegesen.

2013. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi az, hogy "te aztán tiszteled a magyarságot"....ember nyisd már ki a szemed! Nézz szét Magyarországon a népességből mennyi itt a magyar???!!! Tisztelet? A magyar ember átlép és tipor a másikon közben pedig azt mutatja, hogy ő milyen becsületes polgár! Na hagyjuk már ezt a maszlagot! Itt most el lehetne kezdeni politizálni de inkább ne menjünk bele! Magyarország és az emberek akik itt élnek nem hűek magukhoz! Jó pár évvel ezelőtt még kijárt nekik a tisztelet, de most a sok birka embert csak sajnálni lehet!!! Komolyan mondom én szégyellem, hogy magyar vagyok és ez nem hazaárulás vagy hasonló sületlenségek! Csak gusztustalannak tartom ezt az egészet ami itt megy!!! Mindenki mást szid minthogy tükörbe nézne!

Ha magyarország illetve a magyar állam ugyan azt vagy csak valami hasonlót tudna nyújtani az embereknek, mint a külföldi országok a fiatalok nem menekülnének innen mindenáron! Nem hiszem, hogy az emberek attól, hogy nem akarnak nyomorban élni vagy hónap végén számolgatni, hogy a fizetésig miből esznek vagy mit adnak a gyermekeinek tiszteletlenek lennének! Csak van eszük!!!!!

2013. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!