Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet h hülye vagyok? Nem...

Lehet h hülye vagyok? Nem találom a helyem a világban így.

Figyelt kérdés
a párom egy éve szivat azzal, h ha gondunk van lelép, max egy hét és visszajön, de nekem ez a kín. nem tudok aludni nélküle, 3-4ig fennvagyok, folyton rá gondolok,iszonyat indulat van bennem h így menekül a gondok elől, mert tökjól megvagyunk de amint nem tetszik valami 'elfelejt hazajönni'. úgy érzem kezdek megkattani, szinte nem is bírok másra figyelni. van egy kisgyerekünk, tudom h neki sem tesz jót h folyton fáradt vagyok és a gondolataim máshol járnak, de ha végetvetnék ennek a helyzetnek akkor még a boldogan eltöltött idő sem lenne. szívem szerint már törnék-zúznék züllenék valami állatságot tennék, ő a szerelmem a legjobb barátom függök tőle és nem tudom mit tegyek. próbáltunk csak barátok lenni de valamelyikünk mindig felrúgja. felfogom h rosszat tesz velünk felfogom h helytelen ez így, próbáltam kilépni de úgy érzem inkább haljak meg minthogy ne legyen velem. mondtam neki egyszer h ne keressen többet de abban a 2hétben amíg betartotta csak ürességet éreztem senki nem tudott ebből kirángatni. az lenne a normális h a gyerekemre gondolok és erőt veszek magamon, de nincs, ha orvoshoz mennék úgy érzem szégyent hoznék rá h bolond az anyja, amúgy tanult normális ember voltam őelőtte, és próbálom kifele most is ezt mutatni miközben belül ordítok a fájdalomtól. nem akarok őrült lenni :(((
2010. szept. 5. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem őrült vagy, csak szerelmes. Majd elmúlik.
2010. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én már kezdem úgy érezni h baj van hisz ezredszerre is elviselem a "problémamegoldását" h letiplizik amint nem tetszik valami, és az a valami lehet az is h meg akarok vmit nézni amit ő nem, és nem adok alább. nem akarom ezt csinálni de nem tudok ellene tenni.
2010. szept. 5. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt legalább tudod, hogy hol van, amikor nem megy haza?
2010. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom, mindig árulkodik valaki pedig már az egyik felem kívánja h ne gyötörjön legyen boldog mással, a másik felem meg kapaszkodna bele 10körömmel. de visszahívni nem én szoktam.
2010. szept. 5. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a cicának az egér játék. Ha bemegy az egér a szekrény mögé, a cica egész nap képes feküdni a szekrény előtt, várja hogy jöjjön ki, és ha nem jön, akkor sírni kezd hogy eltűnt a játéka :(


Aztán ha előjön az egér, a cica egyből megint boldog lesz.


Frusztrál téged a pasid:

[link]

2010. szept. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

najó de mit csináljak? évekig semmi gond nem volt,most meg olyanokkal izélget ami nevetséges, de mindig visszajön, és vagy őt kéne megfejteni h visszakapjam a régi énjét vagy ki kéne tépni az életemből de arra nem vagyok képes csak úgy , mert függője vagyok.

ha nem lenne a gyerek akkor bármennyire fáj pakolnék és elmennék egy időre, de így adott a találkozás akkor is ha kimondjuk h vége. és amikor szakítás lett akkor is ha jött a gyerekhez egyből kibékültünk. valakinek bejön h mindig történik vmi de én már ebbe belebetegedtem a normális családom akarom visszakapni, amikor még nem kellett félnem h nem jön vissza a boltból mert született feleségeket néztem pedig ő nem akarta. így már szó szerint nem akarok élni. mindig is egy álmom volt a rendes család, megkaptam, nem tudok megint nélküle élni

2010. szept. 6. 01:21
 7/7 anonim ***** válasza:
ez olyan gyerekes, hogy lelép. mond neki a szemébe, hogy nincs bátorsága szembenézni a problémákkal? ez egyeltalán nem férfias, olyan, mint 1 buta kölyök
2010. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!