Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz öngyilkosság után?...

Mi lesz öngyilkosság után? Milyen lehetőségek vannak? A spiritiszták erről mit mondanak?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó e a kategória,csak én öngyilkos akarok lenni,ezért írtam ide.Bocs ha valakit zavar.

2013. máj. 1. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöm hozzá, hogy miért, hogyan akarsz öngyilkolni, de manapság elég sok krízisközpont van, az volna a jó kategória számodra, nem ez a honlap. Kérj segítséget, ne tegyél butaságot! Amúgy az ezotéria kategóriában biztos kapsz választ, remélem olyat, ami eltántorít a szándékodtól.
2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Teológiai szempontból mindenképp Pokolba kerülnek az öngyilkosok. Mert csak az Isten adhat és veheti el az életet. Szerintem gondold át még párszor, mielőtt hülyeséget teszel.
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Az öngyilkosságot követően is örökké élsz, és amikor újra leszületsz, mert le kell születned, ugyanebbe az élehelyzetbe kerülsz mindaddig, míg meg nem oldod, így aztán nincs értelme eldobni az életed, inkább menj el egy pszichológushoz.
2013. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg mindegy mit mondanak a spiritiszták, a lényeg, hogy te mit hiszel. Bizonyos hit rendszerrel mindenki rendelkezik. A legtöbb a halál félelem csökkentésére szolgál, mert ez a legnagyobb félelmünk.
2013. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez így van
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem természetes úton halsz meg, valószínűleg legközelebb is emberi testet fogsz kapni. Hasonló karmával mint ez. Tehát ugyanúgy szenvedni fogsz,mint most.

Mielőtt ráfagysz az öngyilkosságra gondolj csak bele: Vajon létezik tuti 100 %-os módszer és mi van ha nem sikerül és életben maradsz,de mondjuk nyomorék leszel.

Vagy öngyilkos leszel és anyád,apád, meg az a néhány ember aki szeret,milyen sokáig fogja magát mardosni,hogy vajon miért tetted..

Ha életben maradsz bevágnak a diliosztályra a sok ön és közveszélyes közé és hosszú hetekig fogod élvezni a társaságukat.

Olyan gyógyszereket fogsz kapni amitől olyan leszel,mint egy zombi és sokszor rosszabbul leszel,mint mielőtt még nem kezdtél volna el semmit sem szedni.

Én nem akarok tippeket adni,de szerintem az öngyilkosság a világ legnagyobb hülyesége.

Hidd el az utolsó pillanatban mindig győz az életösztön.

2013. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Szerintem ne a spiritisztákat kérdezgesd,hanem a pszichológiában járatos embereket. Elmondom mi az öngyilkosság : Gyávaság, a felelősség abszolút ledobása, és egy maximálisan egoista cselekedet. Első körben vállald szépen a felelősséget, azért amiért így alakult az életed, úgy ahogy, 18 éves korodig a szüleid a felelősek érted, utána magad vagy.(nem érdekel, hogy körülmények, így úgy amúgy úgy élsz ahogy reagáltál a körülményekre). 2 Nyugodtan bele lehet gondolni abba, hogy másoknak milyen fájdalmat fogsz okozni. 3. Nincs olyan mértékű sz*r amiből ne lehetne kimászni, legyen az lelki,testi, vagy anyagi jellegű probléma. Amúgy ha a teológiát nézzük, valóban pokolra kerülsz, tudom most is ott vagy, de ezt át kell élni, hogy jobb emberré tudj válni.
2013. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

teológiai szempontból nem feltétlen kerülnek pokolra

azt is feltételezhetjük, hogy az utolsó pillanatban megbánta ezt a tettét

2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az utolsó pillanatban megbánta, de megbocsátást nem biztos, hogy nyer ===> Pokol
2013. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a poklot többek között csak azért találták ki, nehogy öngyilkos legyen valaki...
2013. máj. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!