Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulis rossz élmények! Valaki...

Sulis rossz élmények! Valaki tud segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
7.-es vagyok!Oszt,társaim mindennap vernek,emiatt jegyeim leromlottak,és mindenben csak a rosszat látom!ha iskolába megyek mindig fáj a fejem,hányingerem van!Tavaly nyáron az iskola közelettében eszméletem elvesztettem elájultam!Egyre többször álmodok rémálmokat az sulival kapscolatban!És egyre több tanár,már a családomból is voltak benne tagok,a suliból is egyre többen.......................!Anyum autós rémálmoktól szenvedett régebben!Nemrég azt álmodtam,hogy sétálunk az utcánkban oszt társam és anyja,és és anyum,mag még nemtom kik és egyszer odaállít egy nagy fekete autó és elvitte anyumat!!!!Meg van még rosszabb is!Egész suliidőben rosszul vagyok!!!Segítsetek ez kibírhatatlan!!!!!!!
2013. máj. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha agorafóbiád lett a sok b*romtól,illetve így érzed,akkor iratkozz át másik suliba..sose késő!Ja meg,menj el pszichológushoz!
2013. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
éld túl, legalább megedződsz, vagy nem.
2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valami kűzdősportra, vagy iratkozz át másik suliba..Ha vernek akkor meg ne hagyd magad hanem vágj vissza (már ahogy tudsz), mert általában csak addig ugatnak míg fel nem kenik őket a villanyoszlopra.Utána elcsitulnak.Illetve próbálj meg barátkozni bárkivel akivel akarsz, csak ne ezekkel a nyomorékokkal.Ha te is leszel egy "bandában" másképp fognak alakulni a dolgok.(Bár már 16 vagyok, de 12-13-14 éves koromban velem is ez volt.Volt olyan is h anyáék miatt elmentem a buszhoz leszálltam a sulinál azt nem mentem be egy órára sem.Így utólag visszanézve elég rossz ötlet volt.Ne próbáld ki.Aztán egyszer csak elegem lett, a "bandavezért" elkaptam amikor egyedül volt, leoszottam neki vagy 2-3 pofont és nyugiba volt utána.)
2013. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah és szerintem a pszihológus se ártana
2013. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukádék tudnak erről? Mindenképp változtatni kell! Ha hosszú időn keresztül vernek, aláznak, az kőkeményen kihat a felnőtt korodra is. Kár lenne néhány kisgyerek miatt kockáztatni a jövődet.
2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kell szólni a tanárnak,szülőnek.Ha nem segít váltani kell,nem kell eltűrni ezt a helyzetet.
2013. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!Sulit próbálunk váltani majd!
2013. máj. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!