Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a hugom?

Miért csinálja ezt a hugom?

Figyelt kérdés

A tesómmal jól kijövünk.Nagyon értelmes csaj,egyetemre jár,jó humora van.Ha bánt valami,akkor gyakran ad bölcs tanácsokat pedig én idősebb vagyok két évvel.Néha nagyon okoskodik de akkor leállitom.


Viszont nagyon idegesitő,hogy semmi kritikát nem visel el.Ha pl.ő hibázik valamiben vagy szerintem nem jól látja,akkor ki van akadva,ha megmondom.De nemcsak úgy kiakad,hanem akkor egyből közli,hogy ha ő ilyen rossz akkor ő kinyirja magát!De ezt ha van vitánk egyből csinálja.Amúgy is jön ezzel a kinyirom magam témával ha valami miatt stresszel.


Hogyan lehetne erről leszoktatni?Már csak azért is,mert nem volt még neki barátja de szerintem ez egy kapcsolatban már nagyon gáz lenne tőle.


2013. máj. 5. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus, vagy hisztrionikus jellemre hasonlít, de olvasd el ezeket, és vesd össze vele a tapasztalataidat


[link]


[link]

2013. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a húgod? Ha tizenvalahány, akkor ez teljesen normális a részéről. Ez a "világmegváltó, bölcs korszaka". Az ítéleteiben rengeteg igazság van, a meglátásai nagyszerűek, de a megoldások nem adekvátak, de nem is kell komolyan venni őket.
2013. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

őrült, elmebeteg a húgod :/

iránya pszichiáter!

2013. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre jár, akkor már nem lehet olyan fiatal....

Amúgy tényleg lehet hogy valami doki nem ártana neki. Vagy ha elbeszélgetnél vele, hogy miért akarja néha kinyírni magát, van-e valami baja.

2013. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Mondd ezt:

Te:"Kinyírod magad? ugye, tudod, hogy ez zsarolás...te zsarolsz engem, érzelmileg?"

Ő : de tényleg megteszem!

Te: igen? Hányszor mondtad már? És miért, ha szabad tudnom, mert ezzel igazából csak a saját életedet dobnád el, én túlélném.

2013. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!