Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több mint egy éve, minden...

Több mint egy éve, minden nap, egész nap rá gondolok, beleőrülhetek? (lent)

Figyelt kérdés

Volt tavaly egy osztálytársam,először nem tetszett(külsőre se, személyiségre se vonzó,egyáltalán nem jönnek be az olyan fiúk,mint ő),nem is beszéltünk egész évben egy szót se,olyan március körül másképp néztem rá,délután hazamentem és eszembe jutott,aztán ez mindennapos lett.Nem mentem oda hozzá,mert bunkó lett volna velem(épp ezért IS nem tudom mi tetszett meg rajta).Aztán jött a nyár,itt is minden nap gondoltam rá,szeptemberben írtam neki facebookon,elolvasta,de nem válaszolt...normál esetben én emiatt a húzása miatt elfelejtettem volna a gyereket,de valahogy nem megy.Kb egy hónapja láttam suli előtt messziről,és onnét az egész nap mintha teljesen kábult lettem volna,jó gyorsan eltelt(végig gondoltam rá itt is).A mostani suliba jár egy fiú,aki jól néz ki(meg szerintem normálisabb is),de még őt se találom olyan vonznak,mint a másikat...A mai napig a suliban,délután,lefekvés előtt is rá gondolok(szinte csak alvásnál nem),próbáltam elfelejteni,de nem sikerült.


Ebbe bele is őrülhetek,vagy hasonló?

Mit csináljak?

15/L


2013. máj. 6. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, mindig figyeltem a kajáldában, a suliudvaron, a metrón, buliban...ahol csak előfordulhatott a srác.

Szerencsére elköltöztem a városból és utána már kevesebbet gondoltam rá. Néha megnézem facebookon. Ez tíz éve volt.

2013. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nálam hasonló volt. Szerelmes lettem a srácba mert kedves,okos,sportos,vicces és gitározik. Sokszor találkoztam vele akkor mindig hülyén vigyorgott rám mert tudta hogy szerelmes vagyok belé. Tartósan egyszer sem más felé nézve két évig voltam belé szerelmes. Mindennap minden percben rágondoltam,nem vagyok vallásos de még imádkoztam hogy belém szeressen. Lehet hogy tetszettem neki (nem hiszem, a barátaim mondták) de nem mutatta ki.Egyre jobban ment lefelé az iskolai eredményem majdnem megbuktam de észbe kaptam. Ez csak meg akar hülyíteni! Össze vesztem vele, azt mondta hogy ő ezt nem érti. Mindennap látom a kis hülye arcát amikor elmegyünk egymás mellett mintha ősellenségeknek születtünk volna egymásnak megyünk,káromkodunk,ocsároljuk a másikat stb..most is mindennap rágondolok és megbántam hogy össze vesztem vele és hogy nem beszélünk már. Most már hülyén nézne ki ha bocsánatot kérnék egy év után..félek ezt megtenni,de ha tetszene újra nekem és én is neki akkor se járnék vele már nem szeretném úgy.
2013. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!