Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha abbahagyom az antidepresszá...

Ha abbahagyom az antidepresszáns szedését, van esély rá, hogy újra legyen orgazmusom?

Figyelt kérdés
Sajnos, mióta szedem, egyáltalán nem tudok eljutni a csúcsra, és ez engem, és a páromat is zavarja. :( Az hagyján, hogy csökkent a libidóm, de hogy nem tudok elélvezni sehogy, az sajnos lehangoló. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha gyógyszert váltanék, vagy abbahagynám, akkor van rá esély, hogy újra átélhessem, vagy örökre búcsút inthetek neki? Köszönöm az őszinte válaszokat!

2013. máj. 7. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én életem két különböző szakaszában kétféle SSRI-t szedtem, mindkettő ezt okozta. Sztem beszélj a dokiddal, hogy ez van, lehet, csökkenteni kéne az adagodat. Én nem bírtam ki, abbahagytam a dilibogyó szedését, persze ugyanolyan depressziós maradtam, de legalább az orgazmusra való képességem visszatért.
2013. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a gyógyszer szedését (vagy másikra váltasz, aminek nincs ilyen mellékhatása nálad), akkor ez elmúlik, vagyis megint lesz orgazmusod, lehet, hogy el kell telnie pár hónapnak, de biztos, hogy nem végleges dolog.
2013. máj. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Egyébként eltudsz jutni az orgazmusig, csak sokáig tartana...

2napos menet, hajrá :D

2013. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Férfiaknál még hasznos is,mert megszünteti a korai magömlést.
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad hirtelen abbahagyni, csak fokozatosan!
2013. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!